امام جمعه دولت آباد:

برنامه دشمن، براندازی نظام جمهوری اسلامی است/شرایط اقتضا می کند مردم را امیدوار کنیم

امام جمعه دولت آباد تاکید کرد: ما باید واقعیّت را ببینیم، به سیاه نمایی ها توجّه نکنیم و الآن هم موقعیّت اقتضاء می کند که ما مردم را امیدوار کنیم؛ چرا که دلسردی مردم به نظام، باعث می شود آب به آسیاب دشمن بریزیم و به هر صورت بی بصیرتی است.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در رابطه با برنامه دشمن، اظهار کرد: مقام معظم رهبری در تبیین برنامه دشمن در فرمایشات چند ماه پیش خود، که در طول سال مطرح کردند، برنامه دشمن را براندازی نظام مقدّس جمهوری اسلامی نامیدند و فرمودند که دشمن برای براندازی نظام سه برنامه کوتاه مدّت، یک برنامه میان مدّت و یک برنامه بلند مدّت دارد.

امام جمعه دولت آباد افزود: برنامه کوتاه مدّت آن ها؛ ایجاد آشوب و هرج و مرج در کشور، برنامه میان مدّت آن ها؛ ضربه زدن به اقتصاد مملکت و برنامه دراز مدّت آن ها هم براندازی نظام مقدّس جمهوری اسلامی است.
وی نقطه مشترک همه این برنامه ها را هم ناامید کردن مردم‌ عنوان کرد و گفت: حال دلسوزان نظام، چه مردم، چه مسئولان، همه آحاد جامعه، همه گروه ها و جناح های سیاسی نباید بگذارند که دشمن به این هدف برسد.
محمودآبادی ادامه داد: برخی از افراد که در داخل نظام، با نظام اسلامی دشمنی می کنند علّتش این است که آن شخص اخلالگر یا  اختلاسگر بوده، یک خیانتی کرده، او را دستگیر کردند، زندان کردند، از برخی از پست ها محرومش کردند؛ بنا بر این طبیعی است که او وارد دشمنی می شود و اذعان می کند نظام ناکارآمد است و سم پاشی و سیاه نمایی می کند؛ یک چنین افرادی ضربه خورده اند، سیلی خوردند از این نظام.
این کارشناس سیاسی تصریح کرد: برخی از افراد هم از روی بی توجّهی سیاه نمایی می کنند، اینها هم باید توجّه داشته باشند اگر حرف امام جمعه، حرف آن مسئول، حرف آن دلسوز نظام این باشد که مردم دلسرد بشوند نسبت به نظام مقدّس جمهوری اسلامی، دقیقاً خواسته دشمن را عملی کردیم.
مسئول قرارگاه فرهنگی برخوار در ادامه تاکید کرد: باید حواسمان باشد، ضمن این که انتقاد داشته باشیم و حرفمان را بزنیم ولی نباید آب به آسیاب دشمن بریزیم و مردم را نااُمید بکنیم، چون برنامه های دشمن و مخارجی که دشمن در حال هزینه کردن برای براندازی نظام است، در حال اجرا و ابقا است،
محمودآبادی متذکر شد: ما باید حواسمان باشد. بصیرت اقتضا می کند الآن که هدف دشمن نااُمید کردن مردم است، ما نگذاریم که مردم نااُمید بشوند، مردم و مسئولان ما نه همه خوب هستند، نه همه بد هستند؛ همچنان که رهبر معظم انقلاب در ۱۹ دیماه در دیدار با مردم قم مطرح کردند: این کسانی که در این نظام هستند، فرقی نمی کند چه نماینده مجلس، چه در قوّه قضائیه باشد، چه در قوّه مجریّه باشد، هم خوب دارند، هم بد دارند.
امام جمعه دولت آباد عنوان کرد: ما باید خوب ها را اسم ببریم، بدها را هم تا می توانیم اصلاحشان کنیم و اگر اصلاح نشدند افشاگری کنیم، البتّه به واسطه ارادتی که مردم ما به اهل بیت دارند؛ خوب ها بیشتر هستند، افراد خوب، افراد دلسوز زیادتر هستند.
این مسئول گفت: افرادی هم که بد هستند را باید امر به معروف و نهی از منکر کرد، آنچه که مهمّ است ما باید واقعیّت را ببینیم، این که به برکت این نظام مقدّس جمهوری اسلامی اوضاع زندگی مردم نسبت به قبل از انقلاب بهتر شده است.
وی ادامه داد: یکی از مشکلات ما این است که طبقه متوسّط جامعه، همیشه چشم به طبقه مرفّه جامعه دارند اما اگر انسان به خود نگاه کند می بیند که نسبت به دوران پدر و مادر خود و حتی نسبت به چند سال گذشته، زندگی و امکانات بهتری دارد، این بهتری را چه کسی به وجود آورده است؟ نظام مقدّس جمهوری اسلامی.
محمودآبادی اظهار کرد: اگر ما الآن یک ارزیابی داشته باشیم موقعیّتمان هم از نظر اقتصادی، هم از نظر سیاسی و هم از نظر اجتماعی، خیلی بهتر شده است، البته این به این معنا نیست که بدون مشکل هستیم.
این کارشناس سیاسی افزود: حضرت آقا فرمودند: مسئولان باید توجّه داشته باشند که مشکلات را برطرف کنند، مگس روی زخم و روی جایی می نشیند که آلودگی باشد، دشمن هم دست روی جایی می گذارد که نقطه ضعف باشد، بنا بر این باید این نقاط ضعف برطرف شود، ولی سطح زندگی مردم بالاتر آمده است.
امام جمعه دولت آباد در ادامه تاکید کرد: پس ما باید واقعیّت را ببینیم، به سیاه نمایی ها توجّه نکنیم و الآن هم موقعیّت اقتضاء می کند که ما مردم را امیدوار کنیم؛ چرا که دلسردی مردم به نظام، باعث می شود آب به آسیاب دشمن بریزیم و به هر صورت بی بصیرتی است.

سالروز فرار شاه معدوم

۲۶ دیماه سالروز فرار شاه از ایران است. بسیار مناسب است که تاریخ پهلوی را مطالعه کنیم، خصوصاً جوانهای ما، نسلهای جدید ما، تاریخ پهلوی را باید مطالعه بکنند، ببینند که ما چه بودیم و الآن چه هستیم. چرا شاه مجبور شد که فرار بکند؟ زندگی مردم در چه سطحی بود؟ مشکلات مردم در چه سطحی بود؟ این تاریخ انقلاب را لازم است که مطالعه بکنیم و بفهمیم کجا بودیم و کجا هستیم.

سالگرد شهید احمدی روشن

ششمین سالگرد شهید مصطفی احمدی روشن
هست که به روح این شهید و همه شهدا، شهدای هسته ای و شهدای مدافع حرم درود می فرستیم. شهادت این دانشمند جوانِ بزرگ هسته ای، بیانگر اوج دشمنی صهیونیست هست با پیشرفت مملکت ما. شما ببینید وقتی که اینها دیدند که نمی تواتند جلوی پیشرفت علمی، پیشرفت هسته ای، پیشرفت اقتصادی ما را بگیرند؛ دست به ترور دانشمندان زدند. دانشمندان ما را در شهرهای خودمان به شهادت رساندند. اوج دشمنی آنهاست. کسانی که می گویند جانم فدای ایران، باید بدانند که این جان خودشان را که می خواهند فدای ایران بکنند، چه کسانی و با چه اهدافی جان خودشان را فدای ایران کردند. اگر تو می خواهی جانت را فدای ایران بکنی نباید جانت را فدای دشمن بکنی و حرف دشمن را بزنی. باید جانت را فدای ایران بکنی و ایران را پیشرفت بدهی؛ همانطور که دانشمندان هسته ای ما، شهدای مدافع حرم ما، آنها جان خودشان را فدای ایران کردند. آنها جانشان فدای ایران شد که ما الآن در امنیّت و آرامش هستیم. اگر آنها جان خودشان را فدای ایران نمی کردند که الآن خیلی از کسانی که در خیابان صدا می زنند جانم فدای ایران، اینها در منجلاب گرفتاری غرق شده بودند. این شهدا بودند که جانشان را فدای ایران کردند، البته این که می‌گوییم جانشان را فدای ایران کردند به طریق اولی جانشان را فدای اسلام کردند. انشاءالله که خداوند شهدای ما را با شهدای کربلا محشور کند مخصوصاً شهدای هسته ای را.
انتهای پیام /

دیدگاه برای “برنامه دشمن، براندازی نظام جمهوری اسلامی است/شرایط اقتضا می کند مردم را امیدوار کنیم
  1. دیگه گول نمی خوریم باز هم میاییم به هر حال چون مطالبات مردم از طریق تلویزیون و نامه نگاری چندین و چندساله و با زبان منطق مورد توجه دولت و مسئولان قرار نگرفته بود باید یک گرد و خاکی میشد نمیشود که بانک غیر اسلامی ایران پول مردم را خورده باشد ولی فقط بیاییم در کنار بانک و بگوییم پولمان بدهید که آمدیم و ندادند حتی گفتند مجوز اعتراض ندارید بروید پس راهش اینست که با عصبانیت بیاییم و بانک غیر اسلامی مان سنگ پرتاب کنیم اصلاً چرا مسئولان ما نماز می خوانند ولی بانکشان و وامشان غیر اسلامی است؟! چند صد میلون وام میگیرند اقساط هم نمی دهند ولی مردم درازای یک وام ۲۰۰۰۰۰۰ باید۴۰۰۰۰۰۰ ÷س بدهند و … متاسفانه مسئولان عالی رتبه هم در تمام این۳۸ سال فقط حرف زده اند ظاهراً این بانک های غیر اسلامی به نفع خودشان هم هست اما ما مردم ایران جمهوری اسلامی را بابانک و اقتصاد اسلامی می خواهیم نه بانک و اقتصاد غیراسلامی آنهایی هم که به خیابن ها آمدند که بگویند مطالبات مردم با اغتشاش جدا از هم است تکلیف خود را روشن کنند یا با مردم باشید یا با دولت نمیشود هم طرفدار مردم برحق بود هم طرفدار دولتی که بی توجه است نسبت خواسته های برحق مردم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.