حاجی دلیگانی:در وزارت امور خارجه هیچ نظارتی برای شناسایی افراد دو تابعیتی وجود ندارد

لطفا کمی اخم نثار بیگانگان کنید/در خصوص سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری گندم نمای جوفروش شدید!/ ضرورت شفاف سازی درخصوص برداشت از صندوق ذخیره ارزی

به گزارش چشم برخوار؛   حسینعلی حاجی دلیگانی در نشست علنی امروز (سه شنبه ۲۶ دی ماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی خطاب  به دکتر روحانی گفت: آقای رئیس جمهور! دشمن با دیپلماسی خنده شما ،گستاخ تر و پررو تر شده بنابراین فقط کمی اخم کنید، چرا که به نظر می رسد دولتمردان کابینه دیپلماسی خنده را وارونه اجرا کردند.

 

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس رئیس جمهور را اینگونه مخاطب قرار داد: با چهره مستحکم و مقتدر با آمریکایی ها و غربی ها سخن بگویید، چرا که نباید با خنده با آنها روبرو شد که نتیجه آن گستاخی و پررویی بیشتر دشمنان است، بیگانگان نباید در امور داخلی کشور دخالت کنند، راستی آقای روحانی؛ وقتی لشگر بیکاران در فرانسه به حرکت درآمدند و شهرهای این کشور را به آشوب کشاندند شما با رئیس جمهور این کشور در این باره تلفنی صحبتی داشتید؟ پس چرا اجازه دادید درخصوص اغتشاشات اخیر با شما تماس بگیرند و درباره اوضاع داخلی ایران سوال کنند، لطفاً کمی اخم هم نثار بیگانگان کنید تا ببینید چگونه دست و پای خویش را جمع می کنند.

 

وی افزود:چرا دولت صدای خود را روی هتاکی های دشمنان بلند نمی کند و حتی سفرای برخی کشورها را به وزارت امور خارجه فرا نمی خواند؟

 

حاجی دلیگانی گفت: رئیس جمهور ، دولتمردان اقتصادی و رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به مطالبات سپرده گذاران موسسات مالی و اعتباری غش در معامله کردند و به نوعی گندم نمای جو فروش شده اند، چرا که ادعا می کنند ۹۸ درصد سپرده گذاران تعیین تکلیف شده اند، اما این موضوعات شفاف نیست. آیا می دانید از ۹۸ درصدی که گفته می شود تعیین تکلیف شده اند، تنها وعده دریافت پول را دیده اند؟

 

وی در پایان سخنانش اظهار داشت : آیا می دانید ۶ هزار میلیارد تومان از ۱۱ هزار میلیارد تومان برداشت شده از صندوق ذخیره ارزی کجا منتقل شده است؟ آیا می دانید این رقم در حساب خاص یک موسسه اعتباری موجود است که با رئیس فلان بانک نسبت فامیلی دارد؟دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.