مسئول کمیته کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان اصفهان:

مشکلات مادی، مانع ظهور استعدادهای بالای ورزشکاران برخواری شده است

مسئول کمیته کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان گفت: جوانان برخواری دارای استعداد های سرشاری در این رشته ورزشی هستند ولی به دلیل اینکه هزینه اعزام های برون مرزی زیاد است؛ نمی توانند در عرصه مسابقات کشوری و بین المللی بدرخشند.

به گزارش چشم برخوار؛ مسئول کمیته کیوکوشین کاراته ماتسوشیما استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار ورزشی این پایگاه خبری اظهار کرد: به دلیل وجود ورزشکاران و کاراته کاران بنام این منطقه چهلمین دوره مسابقات استانی کیوکوشین یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان برخوار برای اولین بار در شهرستان برخوار در چهار رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان و بزرگسالان با شرکت ۳۰۰ کاراته کار از ۹ شهرستان استان اصفهان در دو بخش کمیته و کاتا برگزار شد.

داریوش باقری در ادامه ضمن ابراز خرسندی و رضایت از برگزاری این دوره مسابقات، از همکاری و تلاش های هیئت کاراته شهرستان برخوار، امام جمعه دولت آباد، فرمانده سپاه برخوار و نیروی انتظامی شهرستان تقدیر و تشکر کرد.

وی خاطر نشان کرد: بهترین ابزاری که امروز می تواند جوانان را از خطرات و آسیب های فرهنگی و اجتماعی حفظ کند ورزش است؛ چرا که ورزش نقش مهمی در کشف و شکوفایی استعدادهای آن ها و تخلیه هیجان های آن ها دارد.

عضو شورای سبک های آزاد کاراته استان اصفهان در ادامه با بیان اینکه ورزشکاران و جوانان توقع چندانی از متولیان و مسئولان تربیت بدنی ندارند؛ تأکید کرد: جوانان برخواری دارای استعداد های سرشاری در این رشته ورزشی هستند ولی به دلیل این که هزینه اعزام های برون مرزی زیاد است؛ نمی توانند در عرصه مسابقات کشوری و بین المللی بدرخشند.

باقری در پایان عنوان کرد: منتخبان این دوره مسابقات هفته آینده به مسابقات قهرمانی کشور در تهران اعزام می شوند و منتخبان آن برای مسابقات جام خاورمیانه که در تاریخ ۲۸ و ۲۹ و ۳۰ خردادماه سال ۹۷ در اصفهان برگزار خواهد شد؛ آماده می شوند.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.