برگزاری مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرهای دولت آباد، حبیب آباد، کمشچه، دستگرد و خورزوق

مسئول ستاد دهه فجر برخوار گفت: مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن در شهرهای حبیب آباد، کمشچه، دستگرد، خورزوق و در مرکز شهرستان با تجمع از ساعت ۹:۳۰ صبح و شروع راهپیمائی ساعت ۱۰ از میدان انقلاب به طرف مسجد جامع مصلی نماز جمعه دولت آباد برگزار می شود.

به گزارش چشم برخوار؛ مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان برخوار در خصوص برنامه ریزی برنامه های ۱۲ و ۲۲ بهمن در برخوار، گفت: در طول هفته استقبال (از ۷ بهمن ماه) آذین بندی معابر و میادین اصلی شهرها، سردرب مساجد، حسینیه ها، تکایا، بقاع متبرکه، فروشگاه ها و مغازه ها و همچنین بنرها و پوستر های مفهومی و اطلاعیه مراسم ها در اماکن عمومی و اتوبوس های شهری با تلاش کلیه ادارات، کمیته ها و ستادهای فرعی نصب خواهد شد.

مرتضی داوری در ادامه از برگزاری مراسم گلبانگ انقلاب در روز پنج شنبه ۱۲ بهمن از ساعت ۹ صبح در جوار قبور مطهر شهدای گمنام دولت آباد خبر داد و افزود: از کلیه مسئولان و کارکنان ادارات، نهادها و دستگاه های اجرائی برای شرکت حداکثری در مراسم توسط فرمانداری دعوت به عمل خواهد آمد.
وی ادامه داد: ایستگاه صلواتی توسط حوزه مقاومت بسیج امام حسین (ع) با همکاری اتاق اصناف در محل برگزاری مراسم نیز از دیگر اقداماتی است که با پیگیری کمیته بسیج و اصناف انجام خواهد شد.
داوری در ادامه با بیان این که سخنران مراسم ۱۲ بهمن حجت الاسلام و المسلمین محمودآبادی امام جمعه شهر دولت آباد خواهد بود، خاطرنشان کرد: با تلاش کمیته دانش آموزی دهه فجر برخوار، تعداد ۹ گروه سرود ۵۷ نفره دانش آموزی و تعداد ۸۰ نفر از دانش آموزان مقطع راهنمائی یا دبیرستان برای شرکت و اجرای سرود در مراسم حضور می یابند.
این مسئول اظهار کرد: با همت کمیته  فضاسازی و تزئینات، تعداد ۵۷ شاخه گل گلایور تهیه و قبل از شروع مراسم در اختیار ۵۷ نفر دانش آموز گروه سرود قرار داده می شود که در بدو شروع مراسم در طول مسیر برای خوش آمد گویی همراه داشته باشند.
وی گفت: با همکاری سپاه برخوار، نیروی انتظامی و کمیته حمل و نقل، بلافاصله بعد از اجرای مراسم، مانور خودرویی و موتوری نیروهای نظامی، انتظامی و امدادی، اورژانس، آتش نشانی، هلال احمر و همچنین تاکسی داران با تزئینات مناسب، پوستر و پرچم ایران از مسیر میدان انقلاب دولت آباد، بلوارطالقانی، تقاطع جهاد، برگشت به طرف خیابان مطهری، میدان سجاد، خیابان گلزار، بلوار دانشگاه به سمت محسن آباد، امامزاده نرمی، خیابان ۲۲ بهمن و در نهایت میدان انقلاب برگزار می شود.
داوری از اجرای مراسم گلبانگ انقلاب با حضور مسئولان، رونمایی از سوره والفجر، افتتاح نمایشگاه کتاب، صنایع دستی و بداهه نویسی خوشنویسان در تالار شهرداری دولت آباد (با همکاری شهرداری و کمیته فرهنگ و هنر) نیز خبر داد و گفت: مراسم راهپیمایی روز ۲۲ بهمن از طرف ستاد دهه فجر شهرستان در شهرهای حبیب آباد، کمشچه، دستگرد، خورزوق و در مرکز شهرستان با تجمع از ساعت ۹:۳۰ صبح و شروع راهپیمائی ساعت ۱۰ از میدان انقلاب به طرف مسجد جامع مصلی نماز جمعه دولت آباد برگزار می شود.
مسئول ستاد دهه فجر برخوار اضافه کرد: ایستگاه صلواتی در محل شروع مراسم میدان انقلاب (توسط اتاق اصناف) و سه ایستگاه دیگر در محل برگزاری مراسم درب مسجد جامع ( توسط دانشگاه پیام نور دولت آباد)، ابتدای خیابان سادات (توسط دانشگاه آزاد اسلامی دولت آباد)، ورودی پارک سید محمد (ع) دولت آباد (توسط کانون مسجد جامع) برپا می شود.
وی عنوان کرد: توزیع اقلام فرهنگی شامل تراکت، پوستر، پرچم  و همچنین تهیه و به آتش کشیدن آدمک نمادین شیطان بزرگ و پرچم ننگین استکبار جهانی آمریکا و اسرائیل در مراسم راهپیمایی کمیته بسیج ستاد دهه فجر انجام خواهد شد.
مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برخوار برپایی غرفه های انقلاب، فرهنگی، هنری، آموزشی، نقاشی کودکان و بداهه نویسی در محل برگزاری مراسم در محل ابتدای کوچه دوازده امام دولت آباد را نیز از دیگر برنامه های دهه فجر اعلام کرد و افزود: با همکاری هلال احمر و شبکه بهداشت، چادر امداد و نجات و حضور اکیپ های امدادی و شبکه بهداشت به منظور اجرای طرح غربالگری و سلامت جامعه در محل برگزاری مراسم نیز انجام خواهد شد.
انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.