امام جمعه حبیب آباد:

هیآت مذهبی حساس در مسائل سیاسی باشند اما سیاسی بازی نکنند/لزوم توجه هیآت مذهبی به موضوع جوانان و خانواده

امام جمعه حبیب آباد توجه به مسائل جوانان و خانواده ها را به هیآت گوشزد کرد و افزود: هیئات مذهبی شهرستان در طول سال در مناسبت های مختلف برنامه داشته باشند و فعالیت های خود را محدود به زمان خاص نکنند.

به گزارش چشم برخوار؛ کارشناسان اداره تبلیغات اسلامی به همراه اعضای شورای هیئات مذهبی برخوار روز گذشته با حجت‌ الاسلام و المسلمین مؤمنی امام جمعه حبیب آباد در دفتر وی دیدار کردند.

هادی پیرمرادیان مسئول اجرایی اداره تبلیغات اسلامی در ابتدای این جلسه گزارشی از روند برگزاری انتخابات شورای هیئات و انتخابات هیئت رئیسه ارائه کرد و در ادامه مهمترین وظایف شورای هیئات را ساماندهی و نظارت بر فعالیت های هیآت برشمرد.
اکبر فتاحی رئیس شورای هیآت مذهبی در ادامه در سخنانی ضمن تشریح برنامه های در دست اقدام به منظور تقویت هیآت مذهبی، از برگزاری همایش هیآت و دعوت از سخنرانان و اساتید دانشگاه ویژه مسئولان هیآت خبر داد.
 امام جمعه حبیب آباد نیز به حدیثی از مولا امیرالمؤمنین علی (ع) اشاره کرد که فرموده اند: «خداوند شیعیانی برای ما آفرید که ما را یاری می‌کنند و حاضرند برای ما مال و جان بدهند اینها از ما هستند و راهشان به سوی ما است» و در ادامه با سخنانی تدبیر و عاقبت اندیشی را به شورای هیآت توصیه کرد.
حجت‌ الاسلام مؤمنی سیدمحمد مؤمنی استفاده از نظرات اندیشمندان روحانیون و نخبگان را در تصمیم گیری مهم ارزیابی و تأکید کرد: سعی کنید قبل از اجرای برنامه ها با مد نظر قرار دادن نظرات و پیشنهادات همه جوانب کار را در نظر بگیرید.
وی همچنین تعامل با ائمه جمعه و جماعات را در پیشبرد فعالیت های هیآت خواستار شد و در ادامه سخنان خود حساس بودن هیآت مذهبی را در امور سیاسی مهم و سیاسی بازی را آفت هیآت برشمرد.
امام جمعه حبیب آباد در پایان توجه به مسائل جوانان و خانواده ها را به هیآت گوشزد کرد و افزود: هیئات مذهبی شهرستان در طول سال در مناسبت های مختلف برنامه داشته باشند و فعالیت های خود را محدود به زمان خاص نکنند.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.