در خصوص مسیر قطار سریع السیر؛

اعتراض نماینده برخوار نسبت به بی توجهی استانداری به خواسته مردم دستگرد و دولت آباد

نماینده برخوار گفت: متاسفانه مسوولان استانی و برنامه ریز با وجود تذکرهای مکرر بنده و پیگیری های روسای شورای اسلامی دو شهر دولت آباد و دستگرد، به درخواست ما توجه نکرده بودند که بنده اعتراض خود را اعلام کردم و این موضوع را از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار، اظهار کرد: برای احقاق حقوق مردم متدین و انقلابی شهر دولت آباد و دستگرد در خصوص مسیر عبور قطار سریع السیر تهران – اصفهان از این دو شهر جلسات بسیاری برگزار شد.
حسینعلی حاجی دلیگانی افزود: امروز نیز جلسه ای در این رابطه در دفتر معاون عمرانی استاندار اصفهان با حضور مدیرکل راه و شهرسازی، نماینده مشاوران طراح، دفتر فنی و کارشناسان استانداری و فرماندار شهرستان برخوار برگزار شد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: روسای شورای اسلامی شهر دولت آباد و شهر دستگرد در این جلسه پیرو دو نامه ای که به دفتر معاون عمرانی استاندار اصفهان ارسال کرده بودند، ابتدا به ارایه گزارش اقدامات اصلاحی پرداختند ولی متاسفانه در این جلسه نسبت به خواسته مردم برخوار مبنی بر عبور مسیر قطار سریع السیر از زیر زمین توجهی نشد و بنده به دلیل عدم توجه به خواسته مردم به نشانه اعتراض جلسه را ترک کردم.
حاجی دلیگانی ادامه داد: پیشنهاد ما این بود که مترو از زیر زمین رد شود یعنی قبل از رسیدن به شهر به صورت تونل و سرپوشیده باشد و روی آن هم شرایط عادی باشد به طوری که هیچ اثری از تاسیسات بر روی زمین مشاهده نشود و بعد از شهر مجددا تاسیسات قطار سریع السیر روی زمین قرار بگیرد اما متاسفانه مسوولان استانی و برنامه ریز با وجود تذکرهای مکرر بنده و پیگیری های روسای شورای اسلامی دو شهر، به این مهم توجه نکرده بودند که بنده اعتراض خود را اعلام کردم و در آینده نیز این موضوع را از مراجع قانونی پیگیری خواهم کرد.
نماینده برخوار متذکر شد: اگر متولیان امر نخواهند نسبت به خواسته منطقی مردم شهرستان برخوار تمکین کنند، بنده وظیفه خود می دانم از طریق ابزارهای قانونی که در اختیار دارم و همچنین طرح سوال از وزیر در مجلس شورای اسلامی، این موضوع را پیگیری کنم.
این مسوول در پایان با تاکید بر این که شورای دو شهر دولت آباد و دستگرد به عنوان منتخبین مردم همچنان پیگیر حل این موضوع باشند، عنوان کرد: این درخواست به لحاظ فنی امکان پذیر است ولی متولیان امر برای کاهش هزینه های ناشی از آن، به درخواست مردم برخوار توجهی نمی کنند.
انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.