اجرای طرح پایلوت شهربازی دولت آباد کلید خورد

شهردار دولت آباد با بیان این که یکی از مطالبات به حق مردم این شهر داشتن مکان تفریحی است، خاطرنشان کرد: پس از بررسی، تلاش و پیگیری واحد سرمایه گذاری شهرداری، پروژه شهربازی به عنوان پایلوت در دستور کار قرار گرفت.

به گزارش چشم برخوار؛ هفتمین جلسه کمیسیون کارشناسی سرمایه گذاری شهرداری دولت آباد به منظور بررسی پروژه سرمایه گذاری شهربازی به ریاست شهردار و با حضور اعضاء روز چهارشنبه تشکیل جلسه داد.

شهردار دولت آباد با بیان این مطلب که شهر دولت اباد ظرفیت ها و فرصت های قابل توجهی برای جذب سرمایه گذاری دارد، گفت: مجموعه مدیریت شهری با توجه به این ظرفیت ها واحد سرمایه گذاری را در شهرداری با هدف جذب سرمایه گذار و به منظور ایجاد تحول و حرکت در مسیر تحقق شهر ایده آل، راه اندازی کرد.

حمیدرضا فدایی در ادامه با بیان این که یکی از مطالبات به حق مردم این شهر داشتن مکان تفریحی است، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه در این شهر زیرساخت ها مهیا نیست، به منظور تحقق خواسته های شهروندان شرایط را برای سرمایه گذاران تسهیل کرده ایم.

وی در ادامه عنوان کرد: پس از بررسی، تلاش و پیگیری واحد سرمایه گذاری شهرداری، پروژه شهربازی به عنوان پایلوت در دستور کار قرار گرفت.

طرح شهربازی در این جلسه آنالیز اقتصادی شد و به منظور افزایش رفاه حال شهروندان و تسهیل کردن شرایط برای سرمایه گذار با کلیات موضوع در قالب سرمایه گذاری مشخص شده، موافقت شد به گونه ای که شهرداری در روزهای آتی فراخوان سرمایه گذاری در این خصوص را منتشر می کند.

انتهای پیام/ واحد خبر شهرداری دولت آباددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.