یک استاد حوزه:

وظیفه کنونی ما ادامه راه حضرت زهرا (س) و حمایت از رهبری است

یک استاد حوزه گفت: تحمل سختی هایی که حضرت فاطمه در دفاع از ولایت متحمل شدند، بیانگر دفاع از ولایت بوده است و در این ایام دهه فجر که دشمنان قسم خورده انقلاب کمر همت برای براندازی نظام ما را در سر داشته اند، ما نیز باید با حمایت خود از رهبری، خط بطلان به تمامی توطئه های دشمنان بزنیم.

به گزارش چشم برخوار؛ صبح دیروز همزمان با بزرگداشت سومین روز از دهه فجر فاطمی، ویژه برنامه ای توسط عترت خواهران هیئت رزمندگان شهرستان برخوار با سخنرانی خانم مومنی از اساتید حوزوی در دفتر امام جمعه دولت اباد در جمع مداحان و خواهران هیئت رزمندگان برگزار شد.

استاد حوزه در این مراسم پیرامون زندگانی حضرت زهرا (س) مطالبی را عنوان کرد و گفت: بزرگ ترین ماموریت حضرت زهرا (س)، درس ولایتمداری و حلقه اتصال بین نبوت و امامت بود.

خانم معینی ادامه داد: همچنین مسئولیت جلوگیری از خطر انحراف جامعه آن زمان که خواهان ایجاد نفاق و قطع حلقه نور و رحمت با امت بودند را حضرت زهرا (س) بر عهده داشتند و این مسئولیت را حفظ کردند درحالی که دشمنان درصدد قطع آن حلقه بودند.

وی در ادامه اتصال وحی‌ و رسالت رحمت الهی به هدایت بشری و پیروی از ولایت و حمایت از رهبری و امام زمان را از دیگر وظایف حضرت فاطمه زهرا (ع) عنوان و خاطرنشان کرد: ایشان این وظایف را تا پای جان بر عهده گرفته و ایفا کردند تا جایی که اگر زهرا (س) نبود این ارتباط بین نبوت و امامت قطع می شد.
این کارشناس دینی در ادامه به برکات و توجهات آن حضرت به انقلاب اشاره کرد و افزود: در حال حاضر در کشوری که زندگی می کنیم، متعلق به وجود فاطمه زهرا (س) است که این از نشانه های پیروزی این بانوی صبر و موفقیت در رسالت سنگینشان است.
معینی در پایان اظهار کرد: تحمل سختی هایی که حضرت فاطمه در ایفای نقش این مسئولیت عظیم اعم از سیلی خوردن و… از دشمن متحمل شدند، بیانگر دفاع از ولایت بوده است و در این ایام دهه فجر که دشمنان قسم خورده انقلاب کمر همت برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ما را در سر داشته اند، ما نیز باید با حمایت خود از ولایت و رهبر عزیز خط بطلان به تمامی توطئه های دشمنان بزنیم که این می تواند مصداق پیروزی حضرت زهرا در حمایت از فرزندشان (رهبری) باشد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.