در یادواره اولین شهید انقلاب برخوار مطرح شد

ناگفته های آیت الله مهدوی از عملکرد استانداری و شهرداری اصفهان

عضو خبرگان رهبری گفت: دشمن همچنان به براندازی نظام و انقلاب اسلامی ما امید دارد و رفتار برخی مسئولان این امید را در دل دشمنان نظام تقویت می کند.

به گزارش چشم برخوار؛ آیت الله مهدوی در مراسم یادواره شهدای روستای محسن آباد و شهید سیدمحسن مهاجر اولین شهید انقلاب اسلامی شهرستان برخوار و روستای محسن آباد (از دانشجویان شهید) در مسجدالکریم، ضمن اشاره کوتاهی به مقام شهدا، اظهار کرد: این که بتوانیم یاد شهید و شهادت را در جامعه زنده نگه داریم توفیق بزرگی است.

استاد حوزه و اخلاق تاکید کرد: کسانی که در جلسات شهدا شرکت نمی کنند، ضرر بزرگی می کنند، آن ها متوجه مشکلات روحی شان نیستند، این افراد تصور می کنند احتیاجی به این مراسم ها و یاد شهدا ندارند، در حالی که روح آن ها شدیدا محتاج نظر و کسب روزی از طرف شهدا است.

وی گفت: دشمنان انقلاب اسلامی با تحریک جریان های انحرافی، سیاسی و فکری در جامعه و حتی هشت سال جنگ تحمیلی نتوانستند اندکی بر نظام مقدس جمهوری اسلامی خدشه وارد کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: هر سال ملت ایران را بیشتر تحریم کردند، در سازمان ملل ایران را به عنوان یک کشور تروریست به جهان معرفی کردند ولی با امداد حضرت ولی عصر (عج) این کشور هر روز سربلندتر از دیروز است.

ایت الله مهدوی ضمن انتقاد از عملکرد برخی دستگاه های اجرایی، عنوان کرد: دشمن همچنان به براندازی نظام و انقلاب اسلامی ما امید دارد و رفتار برخی مسئولان این امید را در دل دشمنان نظام تقویت می کند.

این مسوول در ادامه با اشاره به آیات مبارکه سوره انفال گفت: قرآن به مسلمانان دستور داده است هر چه توان دارید اسباب و وسایل جنگی و نظامی خود را تقویت کنید و دشمان خود را بترسانید.

این استاد حوزه تاکید کرد: اقتدار کشور باید حفظ شود و باید کاری کرد که دشمن از ما بترسد که با ما روبه رو شود، چرا که مسئولان نظام محکم و استوار پای اقتدار و امنیت کشور ایستاده اند و به دشمنان اعلام کرده اند که قدرت دفاعی کشور قابل مذاکره و معامله نیست.

وی ضمن بیان این که تحریم ها و تهدیدها نه تنها ملت ما را ضعیف تر نکرده بلکه قوی تر و غنی تر کرده است، اذعان کرد: انقلاب اسلامی دل های مردم و ملت ها را تصرف کرده است و دشمنان انقلاب از این بیداری دل ها و فکرها می ترسند.

نگاهتان به روش حضرت امام ره و محرومان جامعه باشد

عضو خبرگان رهبری در ادامه ضمن انتقاد صریح از برخی مسئولان اظهار کرد: دل حضرت امام خمینی (ره) برای محرومان می سوخت؛ چرا برخی مسئولان ما نگاهشان به روش و گفتار امام نیست؟!

مهدوی با اشاره به این که گاهی مسئولان قصور و تقصیر دارند و گاهی تعمدا روش خطایی را دنبال می کنند، افزود: چرا با عوض شدن یک مقام عالی رتبه، تمام زیرمجموعه عوض شده و از یک طیف و گروه فکری خاص انتخاب می شوند؟!

این مسوول کشوری تاکید کرد: شخصی که به عنوان نماینده و رئیس جمهور یک کشور انتخاب می شود باید نماینده کل جامعه باشد و نه صرفا گروه فکری خاص، به عنوان مثال با تغییر استاندار، فرمانداران، شهرداران و همه زیرمجموعه تغییر می کنند.

این استاد اخلاق در ادامه ضمن انتقاد از رویکرد فعلی دولت و مسئولان استان اصفهان، یادآور شد: این طیف فکری، با علمای دین ارتباطی ندارند تا مشکلات و مسائل مردم را بشنوند.

مردم از عملکرد برخی مسوولان گله مند اند

مهدوی عنوان کرد: مردم و ملت ما بیدارند و بیداری و هوشیاری خود را در راهپیمایی ۲۲بهمن بار دیگر اثبات کردند ولی این به این معنا نیست که از عملکرد مسئولان راضی هستند.

این مسوول گفت: بنده از عملکرد استانداری و شهرداری راضی نیستم و انتقادهایی به آن ها دارم و این انتقادها را بارها به آن ها اعلام کردم، اگر چه توجهی نکرده اند.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: بنده این روحیه را ندارم که بخواهم در مجامع عمومی از فرد یا گروه خاصی انتقاد کنم ولی مراجعه های مکرر محرومان و مردم بنده را مجبور به این کار کرده است، البته هم اکنون هم اگر آن ها به روند انقلاب برگردند از آن ها حمایت می کنیم و با هیچ شخص دشمنی و عناد نداریم.

وی در ادامه ضمن انتقاد به برخی اقدامات شهرداری اصفهان در فضاسازی شهری در ایام دهه فجر، گفت: ملت ما برای اسلام و دین انقلاب کردند و آرمان و هدف آن ها بقا و حاکمیت اسلام بود نه صرفا وطن و ایران!

مهدوی ادامه داد: کسانی که در انقلاب و جنگ تحمیلی جان خود را فدای اسلام کردند، افرادی بودند مذهبی و انقلابی ولی امروزه کسانی مسئولیت امور را به دست گرفته اند که اعتقادی به مبانی اسلام و اعتقادات ندارند.

دولت متولیان قاچاق رسمی را عوض کنند

این مقام مسوول با استناد به صحبت ها و گزارش های رئیس دادگستری مبنی بر این که روزانه مقادیر زیادی به صورت رسمی کالای قاچاق وارد کشور می شود و مسئول یا خانواده مسئول ما در این قاچاق نقش دارد، اضافه کرد: چرا در حالی که دولت این مسئول را به خوبی می شناسد، اما آن را عوض نمی کند؟

این کارشناس سیاسی گفت: به دلیل آن که کالای قاچاق ارزان تر است مردم کالای قاچاق را می خرند و متعاقبا کارخانه ها و تولیدکنندگان بیکار شده و مجبور به اخراج کارگران می شوند، همچنین قاچاق خودرو، میوه، پارچه و بسیاری از کالاهای دیگر صنعت و تولید کشور را فلج می کند اما جای تعجب است این را دولتی ها خوب می دانند و این گونه عمل می کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری خطاب به مردم تاکید کرد: نه راضی به خلاف مسئولان نظام باشید چون در گناه آن ها شریک هستید و نه از اصل نظام و انقلاب اسلامی دلسرد شوید.

لازم است پای مشکلات کشور ایستاد تا حل شود

این مسوول در پایان با بیان این که نظام الهی که زیر نظر رهبری الهی است قابل مقایسه با حکومت طاغوت نیست، تاکید کرد: لازم است پای مشکلات کشور ایستاد تا حل شود.

انتهای پیام /


دیدگاه برای “ناگفته های آیت الله مهدوی از عملکرد استانداری و شهرداری اصفهان
  1. سلام.حضرت آیت الله از شما انتظار ذاشتیم و داریم به عنوان یک مسئول این نظام مردم را سپر نکنید.واقعا” وقتش نرسیده کفن بپو شید و برای خدا قیام کنید؟کنج شهرستان برخوار و آنهم محسن آباد!!!!!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.