حضور تماشایی مردم برخوار در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ /تصاویر

امروز مردم برخوار با حضور پرشور خود در راهپیمایی روز ۲۲ بهمن نفرت و انزجار خود را از ایادی استکبار به عالمیان اثبات کردند.

به گزارش چشم برخوار؛ راهپیمایی باشکوه ۲۲ بهمن امروز همزمان با سراسر کشور با حضور باشکوه اقشار مختلف مردم، روحانیون، دانشگاهیان، مسئولان، کشاورزان و دامداران، مرد و زن، کوچک و بزرگ و همه و همه در دولت آباد، خورزوق،  دستگرد و حبیب  آباد برخوار برگزار شد.

مردم دولت آباد، کربکند، زمان آباد و محسن آباد با حضور گسترده و باشکوه خود امروز به صحنه آمدند تا نشان دهند که همیشه و در تمام عرصه‌ها پشتیبان انقلاب اسلامی هستند.

شرکت‌‌کنندگان با سر دادن شعارهای «مرگ بر آمریکا»، «مرگ بر صهیونیسم»، «مرگ بر انگلیس»، «مرگ بر ترامپ» و… نفرت و انزجار خود را از ایادی استکبار و دست نشانده های آن ها اعلام کردند.

آن ها امروز با حضور کم‌نظیر خود در جشن پیروزی انقلاب اسلامی حمایت خود از نظام و دستاوردهای آن را به نمایش گذاشتند و در طول مسیر راهپیمایی از فلکه انقلاب به سمت پارک سید محمد و مزار مطهر شهدای گمنام محل برگزاری مراسم با در دست داشتن پلاکاردهایی که بیانگر احساس آنها بود، شعارهای کوبنده سر دادند.


دیدگاه برای “حضور تماشایی مردم برخوار در راهپیمایی ۲۲ بهمن ۹۶ /تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.