قهرمانان اولین دوره مسابقات فوتسال صالحین برخوار معرفی شدند+ تصاویر

اولین دوره مسابقات فوتسال صالحین یادواره سردار شهید علی داوری در برخوار برگزار شد و تیم هیئت صاحب الزمان (عج) کربکند در نهایت در رده سنی نونهالان قهرمان شد و تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی در رده نوجوانان به مقام قهرمانی دست یافت.

به گزارش چشم برخوار؛ اولین دوره مسابقات فوتسال صالحین یادواره سردار شهید علی داوری به همت حوزه مقاومت بسیج امام حسین (علیه السلام ) برخوار برگزار شد.

رضا یزدانی مسئول برگزاری این مسابقات اظهار کرد: چهار تیم در رده سنی کودکان و شش تیم در رده سنی نوجوان در این دوره از مسابقات شرکت کرده بودند که تیم های شرکت کننده در رده سنی کودکان شامل: تیم پایگاه بسیج شهید بهشتی، تیم شهید صدوقی، شهید مطهری و هیئت صاحب الزمان (عج) کربکند بودند.

تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی دو گل و تیم پایگاه بسیج شهید مطهری موفق یه دریافت سه گل شد، تیم پایگاه بسیج شهید بهشتی ۲ نیز با کسب دو گل در مقابل تیم هیئت صاحب الزمان (عج) کربکند ۲ که سه گل به دست آورده بود، مغلوب و تیم کربکند در ضربات پنالتی به مرحله بعدی صعود کردند.

تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی نیز در مقابل تیم هیئت صاحب الزمان (عج) کربکند بازی کرد و به ترتیب موفق به کسب یک و پنج گل شدند، تیم پایگاه بسیج شهید مطهری نیز سه گل و تیم پایگاه بسیج شهید بهشتی موفق به کسب یک گل شدند.

فینال مسابقات رده سنی کودکان نیز برگزار شد و  طی آن تیم پایگاه بسیج شهید مطهری در مقابل تیم هیئت صاحب الزمان کربکند موفق به کسب گل نشد و تیم کربکند پنج گل از آن خود کرد.

در رده سنی نوجوانان نیز شش تیم پایگاه بسیج شهید دستغیب، پایگاه بسیج شهید بهشتی، پایگاه بسیج شهید صدوقی، پایگاه بسیج  صاحب الزمان (عج) سرجوب دولت آباد، هیئت صاحب الزمان کربکند و کانون فرهنگی مسجد بقیه الله دولت آباد شرکت کردند و بازی ها به صورت دو حذفی برگزار و نتایج به شرح زیر حاصل شد:

مرحله اول بازی ها:

پایگاه  بسیج شهید بهشتی پنج گل، کانون فرهنگی مسجد بقیه الله (عج) ۰، پایگاه بسیج شهید صدوقی چهار گل و تیم هیئت صاحب الزمان کربکند دو گل به دست آوردند، تیم پایگاه بسیج شهید دستغیب نیز یک گل با بازی در مقابل تیم پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) که موفق به کسب پنج گل شده بود، به دست آورد.

در مرحله بعدی مسابقات، تیم پایگاه بسیج شهید بهشتی دو گل، تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی چهار گل، تیم پایگاه بسیج شهید بهشتی پنج گل و تیم مقابل آن کانون فرهنگی مسجد بقیه الله  هیچ گلی کسب نکرد.

در مرحله نیمه نهایی رقابت ها نیز، تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی شش گل در مقابل تیم پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) که یک گل به دست آورده بود، کسب کرد و تیم پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) نیز با تیم پایگاه بسیج شهید بهشتی به رقابت پرداختند و به ترتیب سه و یک گل از آن خود کردند.

فینال این مسابقات نیز برگزار شد و تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی با کسب پنج گل در مقابل تیم پایگاه بسیج صاحب الزمان (عج) که دو گل به دست آورده بود، به مقام قهرمانی دست پیدا کرد.

ابتدا بازی های مقدماتی از صبح روز جمعه ساعت ۹ با افتتاحیه مسابقات شروع و ساعت ۱۷ به پایان رسید، در ادامه این مسابقات روز یک شنبه از ساعت ۱۴ مسابقات آغاز و ساعت ۱۷:۳۰ به پایان رسید.

تیم هیئت صاحب الزمان (عج) کربکند در نهایت در رده سنی نونهالان قهرمان شد و تیم پایگاه بسیج شهید صدوقی در رده نوجوانان به مقام قهرمانی دست یافت.

مراسم تجلیل و اهدای جوایز دو تیم قهرمان روز جمعه در نماز جمعه با حضور مسئولان شهرستان برگزار می شود.

مسئولان بسیج و سپاه برخوار، اصغر کمالی مقدم از چهره های ورزشی شهرستان از مسئولان حاضر در این مسابقات بودند.

این مسابقات با همکاری دانشگاه آزاد دولت آباد در سالن ورزشی این داشنگاه برگزار شد.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.