عکاس دولت آبادی، برگزیده جشنواره ملی عکس نورنگار شد

برگزیدگان جشنواره ملی عکس نورنگار معرفی شدند.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از مجله عکس نوریاتو، چهارمین دوره جشنواره عکس نورنگار با نمایش آثار برگزیده در باغ موزه قصر به کار خود پایان داد. از میان بیش از سه هزار و هفتصد عکسی که به دبیرخانه جشنواره رسیده بود، صد عکس در دو بخش «ایران من» و «بناهای باستانی و تاریخی ایران» به بخش نمایشگاه و کتاب جشنواره راه یافتند که با نمایش این آثار چهارمین دوره جشنواره نیز به ایستگاه پایانی رسید.

در مراسم افتتاحیه این جشنواره ۶ برنده نهایی چهارمین دوره جشنواره معرفی شدند. به این ترتیب :
 بخش ایران من امیرحسین کمالی با عکس «خواجو»
افشین میرزایی با عکسی با عنوان «شادی»
مرتضی رفیع خواه با عکس «زندگی در کویر»
به عنوان برنده شناخته شدند که جوایز این برندگان بدون ترتیب و اولویت یک دستگاه دوربین عکاسی Canon EOS-5D Mark IV (بدنه )(یا معادل ریالی آن)، تندیس‌جشنواره و دیپلم افتخار جشنواره بود.

همچنین در بخش بناهای باستانی
سید روح الله هاشمی با عکسی با عنوان «از فرش تا عرش»
سامان باقری با عکس «کاخ صد ستون»
مهران چراغچی با عکس «کلیسای سهرقه»
عناوین برگزیده را به دست آوردند که جوایز این برندگان نیز بدون ترتیب و اولویت یک دستگاه دوربین عکاسی Nikon D7200kit 18-140mm (یا معادل ریالی آن)، تندیس‌جشنواره و دیپلم افتخار جشنواره بود.

چهره های شاخصی از جمله علیرضا کریمی صارمی، مریم زندی، کاوه فرزانه، محمود عبدالحسینی، محمد قدمعلی از حاضرین در این مراسم بودند.

علاقه‌مندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه تا یک اسفند به نشانی: تهران, خیابان شریعتی، خیابان پلیس، باغ موزه قصر مراجعه کنند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.