امام جمعه دولت آباد:

رئیس جمهور با موضوع رفراندوم می خواهد مردم را به حاشیه بکشاند/ کار کنید برای مردم تا حمایت خود را قطع نکنند

امام جمعه دولت آباد تصریح کرد: کسی که مسئول مملکت است می خواهد مردم را به حاشیه بکشاند اما مردم به حاشیه نمی روند، مردم مطالبات اقتصادی خود را می خواهند، مردم رای دادند که کار شود و برای رفع مشکلاتشان تلاش شود.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در جمع مردم ضمن تشکر از حضور مردم شهرستان خصوصا شهر دولت آباد در راهپیمایی ۲۲ بهمن، اظهار کرد: مردم دولت آباد مانند همه مردم انقلابی ایران، مسئولانه در این راهپیمایی شرکت کردند.

امام جمعه دولت آباد گفت: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال تماشایی بود و نسبت به سال های گذشته جمعیت متراکم تر بود که نشان از فهم و درک سیاسی مردم و در عرصه بودن مردم داشت و نشان داد مردم هم در عرصه مملکت و عرصه سیاسی حضور دارند و هر زمان احساس کنند که نیاز است از نظامشان حمایت کنند، در این مراسم ها شرکت می کنند.
وی خاطرنشان کرد: اولین پیام این راهپیمایی، ابراز انزجار و نفرت از آمریکا و اسرائیل و نظام سلطه بود که واقعا در شعارهای مردم مشخص بود، در شعارهای مرگ بر امریکا و مرگ بر اسرائیل و مرگ بر نظام سلطه و استکبار، این پیام به خوبی مشهود بود، همانطور که خود دشمنان نیز اذعان دارند که در ۴۰ سالگی نظام ایران، جشن پیروزی انقلاب ملت ایران با نفرت بیشتر از آمریکا و نظام سلطه بود که این بسیار مهم است.

محمودآبادی پیام دوم را حمایت از نظام اسلامی ولایت فقیه و مقاومتی دانست که باعث قدرتمند شدن ایران اسلامی شد چون مردم احساس قدرت و اقتدار کردند و اگر ما زیر بار نظام سلطه و امریکا رفته بودیم، حضور مردم را نداشتیم، چرا که زیر بار نظام سلطه رفتن یعنی ضعیف شدن و هیچ فردی ضعیف شدن را نمی پسندد.

این کارشناس سیاسی ادامه داد: هیچ فردی با ضعیف شدن احساس غرور نمی کند ولی مردم احساس غرور کردند و احساس قدرتنمد شدن را در خودشان دیدند و در صحنه حضور پیدا کردند و این حمایتی از مواضع مسئولان نظام بود، حمایتی که از ولایت فقیه دارند.
این مسئول در بیان پیام سوم، عنوان کرد: این حضور عظیم مردمی، پشتوانه محکمی برای مسئولان نظام است که در عرصه مقاومت قدم ها را محکم تر و مستحکم تر بردارند.

وی افزود: بعد از داعش دشمن بسیار تلاش کرد سیاه نمایی کند، حتی برخی در داخل سعی کردند که مقاومت را بکوبند و جریان مقاومت را زیر سوال ببرند اما حضور مردم باعث شد که مردم بگویند ما مقاومت را می خواهیم و از جریان مقاومت حمایت می کنیم که این موضوع یک پشتوانه ای هم برای رهبر انقلاب و هم برای همه مسئولانی که در جریان مقاومت ایستادگی کردند، است.

این مسئول در ادامه تاکید کرد: مسئولان مملکت وظیفه دارند طبق فرمایشات رهبر معظم انقلاب که فرمودند: مسئولان باید قدر این حضور مردم را بدانند، قدردان مردم باشند و باید تلاش برای رفع مشکلات داسته باشند.

امام جمعه دولت آباد تصریح کرد: هیچ کس منکر قدرت نیست و مردم هم فهمیده اند که نظام اسلامی قدرتمند شده ولی این به معنای این نیست که هیچ مشکلی نداشته باشند خصوصا در بحث های اقتصادی.

محمودآبادی با تاکید بر این که مسئولان قدر این حضور را بدانند و تلاش برای رفع مشکلات مردم کنند، تصریح کرد: متاسفانه ما می بینیم بعضی از مسئولان نه تنها دغدغه رفع مشکلات را ندارند، بلکه به بهانه های واهی مردم را به حاشیه می کشانند و تصور می کنند مردم متوجه نیستند.

وی یادآور شد: مردم بسیار فهیم و بصیر هستند، همانطور که در راهپیمایی ها و در انتخابات حضورشان در صحنه را نشان دادند و به همه حضورشان در صحنه (دوست و دشمن ) نشان دادند.

امام جمعه دولت آباد گفت: آن مسئول باید بفهمد که به حاشیه کشاندن، مردم را از نظام غافل و جدا نمی کند و همین بی اعتنایی های مردم به حاشیه، نشان دهنده این است که فهم مردم بالا است.

این مسئول اظهار کرد: فردی که مسئول این مملکت است در سخنرانی میلیونی که باید مطالب دیگری مطرح شود، باید علیه دشمن صحبت شود، حرف رفراندوم را می زند، حال سوال این است که رفراندوم چه موضوعیتی با راهپیمایی دارد؟! رفراندوم شرایط خاص خودش را دارد.

محمودآبادی تصریح کرد: کسی که مسئول مملکت است می خواهد مردم را به حاشیه بکشاند اما مردم به حاشیه نمی روند، مردم مطالبات اقتصادی خود را می خواهند، مردم رای دادند که کار شود و برای رفع مشکلاتشان تلاش شود.
این سخنران اذعان کرد: اینطور نیست که مردم همیشه از کسی حمایت کنند، اگر کار و تلاش برای آن ها شد، آن ها هم حمایت می کنند و اگر کار نشد، مردم هم حمایت خود را رها می کنند چون رایی که دادند چک سفید امضا نیست که هر اقدامی که مایلند انجام دهند و هر حرفی که خودش می خواهد بزند.

وی تاکید کرد: بحث رفراندوم اینجا جایی ندارد، چرا که رفراندوم شرایط خاص خودش را دارد و باید از طریق مجلس انجام شود و مراحل خاص خودش را طی بکند اما متاسفانه ما می بینیم کاری نتوانستند انجام دهند و نتوانستند مشکلات را حل کنند، می خواهند ذهن مردم را منحرف کنند.

امام جمعه دولت آباد خاطرنشان کرد: اما مردم بصیر و فهیم هستند و می فهمند چه کسی کار می کند و چه کسی فقط حرف می زند.

 

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.