• ۞ امروز پنج شنبه, ۲۷ دی , ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۳:۵۶
 • تدابیر و برنامه های شهرداری دولت آباد برای نوروز ۹۷

  شهردار دولت آباد گفت: برپایی نمایشگاه صنایع دستی، تور برخوار گردی به منظور آشنایی مسافران با آثار باستانی و صنایع دستی شهرستان،  تهیه بروشور فرهنگی و ارسال نرم افزار نقشه از طریق بلوتوث در مبادی شهری و برنامه های میدانی از جمله تئاتر خیابانی و اجرای برنامه های فرهنگی و شاد در محل پارک های سطح شهر، گوشه ای از تسهیلات شهرداری دولت آباد برای نوروز ۹۷ است.

  به گزارش چشم برخوار؛ اولین جلسه ستاد تسهیلات نوروزی با حضور شهردار و اعضای ستاد با هدف برنامه ریزی برای نوروز ۹۷ در شهرداری دولت آباد برگزار شد.

  شهردار دولت آباد در این جلسه ضمن قدردانی از حضور فعال پرسنل خدمات شهری شهرداری، گفت: با نزدیک شدن به روزهای پایانی سال حجم کارها در سطح شهر افزایش پیدا می کند و بنده به عنوان شهردار این شهر قدردان زحمات پرسنل خدوم و زحمتکش هستم.

  حمیدرضا فدایی در ادامه افزود: دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری در ایام نوروز وظایف خاصی دارند و شهرداری با آماده سازی شهر و ارائه خدمات به مسافران و ارج نهادن به شهروندان وظایف خود را اجرایی می کند.

  وی از اعضای ستاد خواست تا با برنامه ریزی و فراهم کردن امکانات مناسب، ضمن زیباسازی منظر شهری برای شهروندان، به نحوی شایسته از میهمانان نوروزی استقبال شود.

  شهردار دولت آباد همچنین خواست تا بازدید از تاسیسات عمومی مثل اسباب بازی ها،  رنگ آمیزی جداول خیابان ها، تعمیر و تکمیل مبلمان پارک ها،  گلکاری، برپایی سفره هفت سین نوروزی، آذین بندی و روشنایی میادین اصلی شهر، جمع آوری نخاله های ساختمانی و پاکسازی کامل ورودی ها، رفع سد معبر ،  بهبود روشنایی پارک ها و تعمیرات لازم در سرویس های بهداشتی در دستور کار قرار گیرد.

  حمیدرضا فدایی با اشاره به تمرکز صنایع دستی و آثار باستانی در شهرستان برخوار و شهر دولت آباد، خاطرنشان کرد: برپایی نمایشگاه صنایع دستی، تور برخوار گردی به منظور آشنایی مسافران با آثار باستانی و صنایع دستی شهرستان،  تهیه بروشور فرهنگی و ارسال نرم افزار نقشه از طریق بلوتوث در مبادی شهری و برنامه های میدانی از جمله تئاتر خیابانی و اجرای برنامه های فرهنگی و شاد در محل پارک های سطح شهر، گوشه ای از تسهیلات شهرداری دولت آباد برای نوروز ۹۷ است.

  این مسئول در ادامه ضمن تاکید بر اهمییت طرح آرامش بهاری با محوریت بقاع متبرکه و اماکن زیارتی ویژه تحویل سال، اذعان کرد: این طرح یکی از تاثیرگذارترین اقدامات فرهنگی است که شهروندان دولت آبادی نیز از آن به خوبی استقبال کرده اند.

  وی همچنین ضرورت خدمات رسانی در  اماکن مذهبی به دلیل استقبال شهروندان هنگام تحویل سال را خواستار شد.

  شهردار دولت آباد در پایان گفت: تلاش ما بر این است تا فضایی ایجاد کنیم که گردشگر در این فضا احساس امنیت و ارامش کند به همین منظور آمادگی لازم در اجرای با کیفیت بهتر و بیشتر  برنامه ها به منظور استقبال از مسافران و گردشگران نوروزی را داریم.

  گفتنی است در پایان جلسه، هریک از اعضا نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را ارائه کردند.

  انتهای پیام/ واحد خبر شهرداری دولت آباد

  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.