شهردار دستگرد:

 بودجه ۸ میلیارد تومانی شهرداری دستگرد تصویب شد

شهردار دستگرد گفت: بودجه پیش بینی شده برای سال آینده ۸ میلیارد تومان است که از این مبلغ ۵۳ درصد سهم بودجه عمرانی و مابقی سهم هزینه های جاری است.

به گزارش چشم برخوار؛ شهردار شهر دستگرد گفت: بودجه پیشنهادی شهرداری دستگرد برای سال ۱۳۹۷ پس از تقدیم به شورای اسلامی شهر به تصویب این شورا رسید.
سید محسن تجویدی افزود: بودجه پیش بینی شده برای سال آینده ۸ میلیارد تومان است که از این مبلغ ۵۳ درصد سهم بودجه عمرانی و مابقی سهم هزینه های جاری است.
وی ادامه داد: متاسفانه شهرداری دستگرد در زمینه درآمدهای پایدار دچار مشکلات اساسی است به طوری که در سال ۱۳۹۵ سهم قابل توجهی از درآمد شهرداری از محل فروش املاک تامین شده که این موضوع بسیار مشکل بزرگی است.
شهردار دستگرد خاطرنشان کرد: در بودجه سال آینده نسبت به ساماندهی درآمدهای شهرداری و کنترل هزینه ها اهتمام ویژه ای صورت گرفته و قدم هایی برای شروع فعالیت‌های سرمایه‌گذاری مشترک برداشته شده است.
وی در پایان یادآور شد: شهرداری و شورای اسلامی شهر برای ساماندهی اوضاع شهرداری و ایجاد درآمدهای پایدار عزم جدی داشته و در این راه نیازمند همدلی و همراهی تمام شهروندان خواهد بود.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.