نماینده مردم برخوار و شاهین‌شهر در مجلس:

نمایندگان استیضاح وزیر راه را دنبال می‌کنند/ مجلس در ارائه گزارشات حوادث کند عمل می‌کند

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در پایان در رابطه با سؤال از وزیر راه در مورد سقوط هواپیمای آسمان گفت: سؤال که قطعاً هست اما برخی از همکاران بحث استیضاح وزیر راه را دنبال می‌کنند.

به گزارش چشم برخوار؛ حسینعلی حاجی دلیگانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اصفهان در رابطه با سقوط هواپیمای ATR شرکت هواپیمایی آسمان در سمیرم با تسلیت این ضایعه به خانواده‌ها،مردم استان کهگیلویه و بویر احمد و ملت ایران، اظهار داشت: با توجه به حوادثی که در مجموعه‌های ترابری در کشور اتفاق افتاده، مجلس حساس شده است که علل این حوادث را ریشه‌یابی کند.

وی افزود: قرار شده است که کمیسیون عمران به فوریت این موضوع را بررسی دقیق داشته باشد و نتیجه را اعلام کند.

نماینده مردم برخوار، شاهین‌شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نقدی هم که عموماً به خود مجلس داشته‌ایم این بوده است که در این موارد جمع‌بندی و ارائه گزارشات زمانبر است، بنابراین از داغی کار کاسته شده و حوادث بعدی جایگزین می‌شود، البته الآن عزم جزمی برای این مورد وجود دارد.

وی در ادامه مطرح کرد: با توجه به نوع هواپیما کشورهای سازنده آن نیز باید پاسخگو باشند و منتظر بررسی علل حادثه هستیم.

حاجی‌دلیگانی اضافه کرد: از طرفی روی تولید داخلی هم می‌شود حساب باز کرد و کارهای مشترکی بین ایران و دیگر کشورها می‌توان در این زمینه صورت داد، همچنین خرید این هواپیماها از کشورهایی خارج از برخی مسائل حاشیه‌ای که اتفاق می‌افتد و از کشورهایی که هواپیماهای به روز و مطمئنی دارند، باشد.

وی در رابطه با مشکلات ادامه‌دار در زمینه راه‌ها و سیستم ترابری گفت: ما در برخی مسائل دیگر هم مشکلاتی را در زمینه راه‌ها داشتیم، از جمله در همین برف بهمن ماه که چیز خیلی راحتی هم بود که نمک‌پاشی و شن‌پاشی انجام نشد و مشکلات زیادی برای مردم ایجاد شد که می‌توانستند در این رابطه پاسخ دهند.

نماینده مردم شاهین‌شهر، برخوار و میمه در مجلس شورای اسلامی در پایان در رابطه با سؤال از وزیر راه در مورد سقوط هواپیمای آسمان تصریح کرد: سؤال که قطعاً هست اما برخی از همکاران بحث استیضاح وزیر راه را دنبال می‌کنند.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.