• ۞ امروز سه شنبه, ۳۰ بهمن , ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۹:۲۳
 • آخرین تصمیمات شورای ترافیک برخوار برای حل مشکلات محله لودریچه دولت آباد

  سخنگوی شورای شهر دولت آباد مسدود کردن تقاطع اول خیابان ۲۲ بهمن (از سمت میدان انقلاب )، نصب دو سرعت گیر در تقاطع فرعی به اصلی خیابان های اردیبهشت و ۱۴ متری شهید نظریان در مجموعه بهاران و… را از مواردی عنوان کرد که از طرف شورای ترافیک شهرستان مصوب شد.

  به گزارش چشم برخوار؛ خیابان ۲۲ بهمن (لودریچه) دولت آباد از طرفی با وجود ارگان ها و دستگاه اداری و نظامی، مدارس، قرض الحسنه و پست بانک و… و  از طرفی دیگر این خیابان جاده اصلی مواصلاتی محله کربکند و لودریچه، روستای زمان آباد نرمی و محسن آباد است؛ به همین دلیل یکی از پر تردد ترین خیابان های شهر دولت آباد به حساب می آید.

  چندی است شهروندان و کسبه ساکن در این خیابان به دلیل بروز حوادث و تصادفات مکرر در این جاده به خاطر عرض کم خیابان و تردد زیاد خودرو، درخواست نصب سرعت گیر قبل از تقاطع ها در این خیابان را دارند و در این زمینه چند گزارش خبری در این پایگاه خبری مبنی بر پیگیری مشکلات مردمی منتشر شده است.

  سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد از پیگیری و رفع برخی از مشکلات محله لودریچه دولت آباد خبر داد.

  ناصر معینی با اعلام این خبر افزود: پس از پیگیری های فراوان مجوز چند مورد ترافیکی در محله لودریچه از طرف شورای ترافیک شهرستان برخوار صادر شد.

  وی مسدود کردن تقاطع اول خیابان ۲۲ بهمن (از سمت میدان انقلاب )، نصب دو سرعت گیر در تقاطع فرعی به اصلی خیابان های اردیبهشت و ۱۴ متری شهید نظریان در مجموعه بهاران و نصب سرعت گیر در ورودی محله لودیچه (از طرف امامزاده نرمی بعد از میدان فاطمیه، انتهای بلوار و قبل از باریک شدن خیابان ۲۲ بهمن ) را از مواردی عنوان کرد که مصوب شد.

  معینی خاطرنشان کرد: طی هماهنگی های انجام شده، این موارد در هفته آینده از طرف شهرداری دولت آباد اجرا خواهد شد.

  انتهای پیام /

  

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.