تهیه بروشورهای فرهنگی و راهنمای نرم افزاری مسافران نوروزی توسط شهرداری دولت آباد

شهرداری دولت آباد به منظور هماهنگی با برنامه ششم توسعه، بروشورهای فرهنگی و راهنمای مسافران را به صورت نرم افزار در اختیار آنها قرار خواهد داد.

به گزارش چشم برخوار؛ دومین جلسه ستاد تسهیلات نوروز با حضور شهردار، معاونان و مدیران شهرداری برگزار شد.

شهردار دولت آباد در این جلسه با اشاره به حجم بالای کار در ایام پایانی سال در همه حوزه های شهرداری، گفت: به تمام نیروهای شهرداری که با تحمل فشار کاری و  با در نظر گرفتن شرایط زمانی با حداکثر توان کار می کنند، خداقوت می گویم.

حمیدگرضا فدایی در ادامه خواستار هماهنگ شدن حرکت و سرعت کلیه پرسنل شهرداری با ضرب اهنگ مجموعه مدیریت شهرداری شد و افزود: مجموعه شهرداری مانند حلقه های زنجیر به هم متصل هستند و اگر هماهنگ و پیوسته کار کنند می توانند بار مسئولیت خود را سر بلند به سر منزل مقصود هدایت کنند و به این ترتیب می توانیم خدمات بهتری به مردم دولت آباد ارائه دهیم.

وی با اشاره به اهمیت فوق العاده حفظ محیط زیست و همچنین ضرورت حذف اسناد کاغذی و توسعه امکان تبادل الکترونیکی اطلاعات و پاسخگویی ذکر شده در قانون برنامه ششم توسعه، خاطرنشان کرد: بروشور های فرهنگی و نقشه راهنمای شهر و شهرستان به صورت نرم افزار با طراحی اپلیکیشن مربوط و از طریق بلوتوث در مبادی ورودی شهر در اختیار مسافران نوروزی قرار خواهد گرفت.

فدایی در پایان ضمن تاکید بر به کارگیری نیروهای بومی توسط پیمانکاران برای پروژه های شهرداری، به بررسی اقدامات صورت گرفته به منظور اماده سازی شهر برای نوروز ۹۷ پرداخت.

انتهای پیام/ واحد خبر شهرداری دولت آباددیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.