مشاور وزیر در امور حقوق شهروندی:

شناساندن شخصیت والای حضرت زهرا (س)، بهترین الگو برای نسل امروز است

مشاور وزیر در امور حقوق شهروندی شناسایی زوایای شخصیت حضرت زهرا (س) را بر همه تکلیف دانست و شناساندن شخصیت والای حضرت زهرا (س) را بهترین الگو برای نسلی که فاقد الگوی مناسب در زندگی هستند، برشمرد.

به گزارش چشم برخوار؛ همایشی به مناسبت فرا رسیدن ولادت یگانه دردانه خلقت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س)، با حضور خانم دکتر احمدی مشاور وزیر در امور حقوق شهروندی و خانم هاشمی کارشناس مسئول امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برای معاونان آموزشی، فنی و فناوری کلیه مدارس دخترانه و پسرانه شهرستان برخوار در محل کانون لقمان حکیم دولت آباد یرگزار شد.

زارعان مدیر آموزش و پرورش شهرستان در ابتدای این جلسه، آموزش و پرورش را خاستگاه مناسبی برای حقوق شهروندی دانسته و بر رسالت معلمان بر آشنا کردن دانش آموزان با حق و حقوق، پرسش گری و مطالبه گری خودشان و از طرف دیگر در مقابل حقوق و وظایف و تکالیف فرد فرد جامعه به منظور ارتقای سلامت جامعه تأکید کرد.

قدرت اله زارعان در ادامه ضمن اشاره به ویژگی های شخصیت والای حضرت زهرا (س) با توجه به خطبه فدکیه، حمایت همه جانبه آن حضرت از ولی زمان خودش را مصادیقی از احقاق حق برشمرد.

رعایت حقوق اجتماعی، احترام به بزرگترها، رعایت کرامت انسانی و متخلق شدن آداب و معاشرت اسلامی از دیگر مواردی بود که در زمینه حقوق شهروندی از زبان این مسئول مطرح شد.

زارعان در ادامه آموزش و پرورش را مناسب ترین بستر برای اجرایی شدن این موارد دانست.

خانم احمدی مشاور وزیر در امور حقوق شهروندی نیز ضمن عرض تبریک میلاد با سعادت حضرت زهرا (س)، شناسایی زوایای شخصیت این زن مکرم را بر همه تکلیف دانست و شناساندن شخصیت والای حضرت زهرا (س) را بهترین الگو برای نسلی که فاقد الگوی مناسب در زندگی هستند، برشمرد.

این جلسه با همت امور بانوان آموزش و پرورش شهرستان برخوار برگزار شد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.