عضو هیأت رئیسه مجلس خبر داد

انتخاب حاجی دلیگانی به‌ عنوان منظم‌ترین نماینده مجلس

عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با ارسال نامه‌ای، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار را، به‌ عنوان منظم‌ترین نماینده با بیشترین مشارکت‌ در سه‌ماهه سوم در مجلس شورای اسلامی معرفی کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی با ارسال ۲ نامه جداگانه، حسینعلی حاجی دلیگانی نماینده مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار را در مجلس شورای اسلامی، به عنوان منظم‌ترین نماینده با بیشترین مشارکت در جلسات علنی و کمیسیون‌های متبوع در سه‌ماهه سوم معرفی کرد.

بر این اساس حاجی دلیگانی در بین ۱۰ نماینده برتر سه‌ماهه سوم امسال از بین ۲۹۰ نماینده مجلس دهم، به لحاظ شرکت در جلسه‌های قانون‌گذاری رتبه نخست و به لحاظ نظم حضور، رتبه سوم را کسب کرد.

هیأت رئیسه مجلس، نامه‌های ارسالی ۱۰ نماینده برتر را به‌صورت خصوصی به نمایندگان برگزیده ارسال کرده است، پیش‌تر نمایندگانی که هر سه ماه یک‌بار انتخاب و در صحن مجلس معرفی می‌شدند که پس از تذکر برخی از نمایندگان، مقرر شد از این پس از برترین نمایندگان مجلس فقط با ارسال نامه قدردانی شود.

متن نامه احمد امیرآبادی فراهانی، عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی به حاجی‌دلیگانی به عنوان منظم‌ترین نماینده شرکت‌کننده در جلسات علنی و کمیسیون‌های متبوع  در سه‌ماهه سوم به این شرح است: «برابر سامانه حضور و غیاب، جنابعالی طی سه‌ماهه سوم اجلاسیه دوم دوره دهم مجلس شورای اسلامی، جزو نمایندگانی بوده‌اید که منظم‌ترین حضور را در جلسات علنی کمیسیون‌های متبوع داشته‌اید، بدین‌وسیله مراتب سپاس و قدردانی هیأت رئیسه مجلس را به خاطر نظم و تعهد در خور تحسین آن برادر ارجمند تقدیم می‌دارد.»


دیدگاه برای “انتخاب حاجی دلیگانی به‌ عنوان منظم‌ترین نماینده مجلس
  1. باسلام
    تبریک به جناب آقای حاجی
    و تبریک به مردم برخوار و شاهین شهر به خاطر داشتن نمایندۀ ولائی و مردم دار.
    موفق و پیروز باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.