امام جمعه حبیب آباد:

امامزاده عبدالمومن حبیب آباد ظرفیت تبدیل به قطب فرهنگی استان را دارد

امام جمعه حبیب آباد گفت: ظرفیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی بخش و حتی شهرستان برخوار و استان اصفهان امامزاده عبدالمومن با استفاده از تمام ظرفیت ها و نیروی انسانی متعهد و ولایتی و تعامل بیشتر با سایر مراکز و ارگان ها وجود دارد.

به گزارش چشم برخوار؛ اعضای هیئت امناء آستان مقدس امامزاده عبدالمومن علیه السلام با حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مومنی، امام جمعه بخش حبیب آباد دیدار کردند.
این نشست دو ساعته در محل دفتر امام جمعه حبیب آباد برگزار شد و هیئت امناء آستان مقدس امامزاده عبدالمومن (ع) در ابتدای این نشست، گزارشی از فعالیت های فرهنگی، مذهبی و عمرانی صورت گرفته طی ۱۸ ماه فعالیت خود خدمت امام جمعه ارائه کردند و در ادامه گزارشی از روند طرح تفصیلی و نقشه جامع عمرانی آستان مقدس که به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان ارائه شده است، دادند.
امام جمعه حبیب آباد نیز ضمن تشکر از زحمات و فعالیت های صورت گرفته در بخش های مختلف توسط هیئت امناء این آستان مقدس، بر افزایش برنامه های فرهنگی و ارتقاء کیفیت فعالیت های مذهبی و توسعه عمرانی و حفظ میراث فرهنگی موجود در این امامزاده با روحیه انقلابی و جهادی آن گونه که به تعبیر مقام معظم رهبری شایسته قطب فرهنگی شدن این مکان مذهبی است تأکید کرد.
حجت الاسلام مومنی ادامه داد: ظرفیت تبدیل شدن به قطب فرهنگی بخش و حتی شهرستان برخوار و استان اصفهان امامزاده عبدالمومن با استفاده از تمام ظرفیت ها و نیروی انسانی متعهد و ولایتی و تعامل بیشتر با سایر مراکز و ارگان ها وجود دارد.
وی در پایان از زحمات اعضای هیئت امناء این آستان در راه خدمت به این مکان مقدس و متبرک به خون شهیدان تشکر کرد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.