شهردار دستگرد خبر داد؛

اجرای طرح استقبال از بهار توسط شهرداری دستگرد

طرح استقبال از بهار با هدف زیباسازی محیط شهری، شادابی و نشاط شهروندان و مسافران نوروزی توسط شهرداری دستگرد برخوار اجرا شد.

به گزارش چشم برخوار؛ شهردار دستگرد در گفتگو با خبرنگار چشم برخوار گفت: طرح جهاذی استقبال از بهار با هدف زیباسازی محیط شهری، شادابی و نشاط شهروندان و مسافران نوروزی توسط شهرداری دستگرد به منظور نظافت و آراستگی محیط زندگی در آستانه سال نو در قالب برنامه‌های عمرانی، ترافیکی و خدمات شهری و با بسیج تمام نیروها و امکانات اجرا شد.

سید محسن تجویدی افزود: در این طرح که با تاکید شهردار و شورای محترم اسلامی شهر صورت گرفت، تمام نقاط و محله های شهری با نظارت خدمات شهری اقدام به آماده سازی شهر برای استقبال از سال جدید و فصل بهار می‌کنند.

وی خاطرنشان کرد: این طرح با لکه‌گیری آسفالت کوچه‌ها و خیابان‌ها، رفت‌ و روب معابر، کوچه‌ها و خیابان‌ها، شستشوی انهار و جوی‌ها، رنگ‌آمیزی انهار و جداول و مبلمان شهری در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

تجویدی در ادامه در خصوص اقدامات و اجرای طرح استقبال از بهار با هدف شادابی و نشاط شهروندان و مسافران، اظهار کرد؛ علاوه بر بازپیرایی پارک‌ها، میادین و بلوارها، کاشت بوته‌های گل و گیاه در پارک‌ها و ورودی های اصلی شهر، ترمیم و بازسازی سرعت گیرها، کابل کشی و روشنایی های پارک ها و ورودی ها شهر، ترمیم آسفالت معابر نیز در دستور کار قرار گرفته است.

این مسئول زیرسازی جاده ۲۰متری بهشت عباس، نصب نرده های محوطه ورودی شهرداری، اجرای کانیوو کوچه ها، نصب تابلوهای اسامی کوچه ها، رنگ آمیزی تیرهای فلزی سطح شهر، نورپردازی میادین، اجرای جداول، نصب مجموعه اسباب بازی در پارک های سطح شهر، عملیات کاشت گل و توزیع ۵۰۰ اصله نهال و… را از دیگر اقدامات شهرداری دستگرد نام برد.

شهردار دستگرد ادامه داد: طرح بهار ۹۷ با هدف ایجاد فضای مناسب شهری و تامین رفاه حال شهروندان و مسافران اجرا شد و تمام اقدامات پیش بینی شده در حوزه های مختلف را شامل می شود.

وی طراوت و شادابی که شهروندان به اقتضای فرا رسیدن بهار انتظار دارند را این گونه توصیف کرد که باید در طرح استقبال از بهار کمک و یاری شهروندان در این راستا جدی گرفته شود، چون استقبال شهروندان از میهمانان نوروزی می تواند خاطره ای خوش برای هموطنان در شهر دستگرد نگین شهرستان برخوار رقم بزند.

انتهای پیام: شهاب ملاییدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.