جزئیات برگزاری آزمون مسابقه مطلع مهر در برخوار اعلام شد

آزمون مسابقه کتابخوانی مطلع مهر در روز جمعه ۳۱ فروردین در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد برگزار می شود.

به گزارش چشم برخوار؛ جلسه هماهنگی برگزاری آزمون کتابخوانی مطلع مهر در شهرستان برخوار برگزار و مقرر شد آزمون مسابقه کتابخوانی مطلع مهر در روز جمعه ۳۱ فروردین همزمان با سوم شعبان میلاد سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) و روز پاسدار از ساعت ده و نیم صبح (۱۰:۳۰) در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دولت آباد (ساختمان شماره دو فنی مهندسی) برگزار شود.
کتاب مطلع مهر نوشته استاد و کارشناس خانواده دکتر امیرحسین بانکی با موضوع انتخاب همسر یکی از بهترین تالیفات در حوزه ازدواج است که منبع جامع و کاملی برای تمامی سنین و اقشار جامعه است که اطلاعات و مهارت کافی به منظور آمادگی افراد برای ازدواج و انتخاب همسر را در اختیار مخاطب قرار می دهد.
این کتاب طی فرآیندی در مساجد و مدارس و پایگاه های بسیج شهرستان در اختیار عموم افراد قرار گرفت و در این هفته آزمون به صورت مسابقه از کل فصل های کتاب برگزار می شود.
آزمون که پیش از این قرار بود در روز یازدهم اسفند برگزار شود و به دلیل درخواست مخاطبین طرح و استفاده از زمان مناسب تعطبلات نوروزی برای مطالعه کتاب به تعویق افتاده، هم اکنون در روز جمعه هفته جاری ۳۱ فروردین در دو سطح دانش آموزان و سایر اقشار برگزار می شود که هر دو گروه به صورت همزمان در یک مکان اجرا می شود.
در این شورا تصمیم گرفته شد به منظور ایاب و ذهاب افراد وسیله حمل ونقل در روز جمعه از ساعت ۱۰ صبح از میدان انقلاب دولت آباد به دانشگاه آزاد فراهم باشد.
این آزمون با همکاری دانشگاه آزاد واحد دولت آباد و آموزش و پرورش شهرستان برخوار و شهرداری دولت آباد و سپاه ناحیه برخوار برگزار می شود.
نتایج این آزمون پس از بررسی آموزش و پرورش و تصمیم شورا در همین سایت اعلام خواهد شد که در طی مراسمی بنا بر مصوبات طرح به نفر اول یک جایزه ۵۰۰ هزار تومانی، نفر دوم ۴۰۰ هزار تومانی و نفر سوم جایزه ۳۰۰ هزار تومانی و به ۶۰ نفر دیگر هم ۶۰ هدیه تعلق خواهد گرفت.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.