مدیر امور برق برخوار:

توسعه و نوسازی شبکه های برق برخوار با هزینه ای بالغ بر ۵۶ میلیارد ریال

مدیر امور برق برخوار گفت: طی یکسال گذشته به منظور اجرای پروژه های توسعه و نوسازی شبکه های برق، بیش از ۴۸ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت توزیع برق استان اصفهان ،۳۳۶ میلیون ریال از اعتبارت تبصره استانی (تملک ) و ۸ میلیارد ریال از اعتبارات تبصره توانیر (بودجه نماینده ) در سطح شهرستان برخوار هزینه شده است.

به گزارش چشم برخوار؛ مدیر امور برق برخوار گفت: طی یکسال گذشته به منظور اجرای پروژه های توسعه و نوسازی شبکه های برق، بیش از ۴۸ میلیارد ریال از اعتبارات شرکت توزیع برق استان اصفهان ،۳۳۶ میلیون ریال از اعتبارت تبصره استانی (تملک ) و ۸ میلیارد ریال از اعتبارات تبصره توانیر (بودجه نماینده ) در سطح شهرستان برخوار هزینه شده است.

مسعود اسکندری افزود: احداث بیش از ۱۶ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ۱۸/۵ کیلومتر شبکه فشار ضعیف، نصب و احداث ۵۸ دستگاه پست هوایی و تقویت ۲۰ دستگاه پست هوایی و زمینی به منظور ظرفیت سازی و رفع افت ولتاژ و جذب مشترک جدید، نصب و اصلاح ۶۵۰ دستگاه اتصال زمین و احداث ۸ هزار و ۶۴۸ متر شبکه های سرقتی از اقدامات امور در زمینه توسعه شبکه های برق رسانی بوده است.

وی بهینه سازی ۳۰/۵ کیلومتر شبکه های فشارضعیف و فشار متوسط، تعویض یک هزار و۳۵۰ اصله تیر فرسوده به منظور بهینه سازی شبکه های شهرستان، تعویض یک هزار و ۲۲۱ کنتور سه فاز و تکفاز عادی معیوب، تعویض یک هزار و ۳۸۵دستگاه کنتور فهام دیماندی (قرائت از راه دور). بهینه سازی ۵۴ دستگاه تابلو توزیع و اندازه گیری، تبدیل ۱۵/۵ کیلومتر از شبکه های هوایی سیمی به کابل خودنگهدار را از دیگر اقدامات در زمینه بهینه سازی شبکه برشمرد.

این مسئول در ادامه تصریح کرد: تعمیرات۲۳۲ کیلومتر از شبکه های فشار متوسط به روش خط گرم، تعویض سه هزار و ۳۵ عدد لامپ معیوب در سطح شهرستان، تعمیر و سرویس ۳۸۵ دستگاه پست هوایی و زمینی، عکس برداری ۲ هزار و ۱۹ نقطه از نقاط اتصالات سست با دوربین ترموویژن و انجام اقدام اصلاحی متناسب و نصب ۵۱۳ دستگاه انواع چراغ روشنایی از دیگر اقدامات اداره برق برخوار است.

اسکندری اظهار کرد: با جذب ۲ هزار و ۳۸۹ مشترک عادی و دیماندی ، تعداد کل مشترکین شهرستان به ۶۰ هزار و ۸۸۵ رسید که با توجه به راه اندازی مرکز سمیع (سامانه ۳۷۱۲۱) بیش از سه هزار و ۵۰۰ مورد خدمات فروش و پس از فروش از طریق این سامانه انجام پذیرفته است.

وی عنوان کرد: نمایشگاه کتاب و هفته دفاع مقدس، برگزاری مراسم زیارت عاشورا در ایام محرم و صفر، برگزاری جشن و مولودی خوانی به مناسبت های مختلف، برگزاری اردوهای خانوادگی مخصوص پرسنل و بازنشستگان مانند باغبهادران، آبشار طامه نطنز، کویر ورزنه و ….،برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی، برگزاری نشست های آموزش اخلاق و منش اداری در سازمان، دیدار با بازنشستگان امور از جمله برنامه های فرهنگی اداره برق در سال ۹۶ است.

مدیر امور برق برخوار بیان کرد: برگزاری همایش های ایمنی، کلاس های آموزش مدیریت مصرف برای مصارف خانگی و مدارس و آموزش چهار هزار نفر مشترک در زمینه مدیریت مصرف، دیدار با مشترکین صنعتی، تجاری و کشاورزی و جلب مشارکت آنان، ممیزی انرژی ارگان های دولتی، استقرار اتوبوس مدیریت مصرف و همکاری در نصب نیروگاه خورشیدی از دیگر اقدامات امور در حوزه مدیریت مصرف برق در سال گذشته است.
انتهای پیام/ صدای برخوار


دیدگاه برای “توسعه و نوسازی شبکه های برق برخوار با هزینه ای بالغ بر ۵۶ میلیارد ریال
 1. باسلام
  از تلاشها و زحمات عزیزان در ادارۀ برق برخوار خصوصا مدیر محترم تشکر می نمایم.

  خواهشمند است نسبت به تقویت جریان برق در معابری که نیاز است اقدام شود.
  بنده از اهالی کوچۀ شهید خیری حبیب آباد (کوچۀ بانک صادرات) هستم و باوجود درخواستهای مکرر برای تقویت ولتاژ برق تا حال اقدامی صورت نگرفته است.البته اخیرا تیرهای چوبی با تیرهای سیمانی تعویض شده ولی برای تقویت جریان که باید یکی دو رشته سیم اضافه شود کاری صورت نگرفته است و ای کاش هنگام تعویض تیرها این کار انجام می شد.
  سالهاست که ساکنین این کوچه از ضعف و افت ولتاژ رنج می برند و در سالهای اخیر هم که با نوسازیهای منازل برمشترکین برق این کوچه افزوده شده مشکل بیشتر هم شده است.
  لذا بار دیگر از مسئولین محترم اداره برق خصوصا آقای اسکندری درخواست می کنیم نسبت به تقویت ولتاژ برق این کوچه اقدام نمایند.

  باتشکر
  وتشکر از مدیریت محترم چشم برخوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.