اسفندیار تاجمیری به سمت مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری و سرپرست فرمانداری برخوار منصوب شد

اسفندیار تاجمیری در احکام جداگانه ای از طرف دکتر محسن مهرعلیزاده به سمت مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اصفهان و سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب شد.

به گزارش چشم برخوار؛ اسفندیار تاجمیری در احکام جداگانه ای از طرف دکتر محسن مهرعلیزاده به سمت مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری اصفهان و سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب شد.

در حکم مدیرکل دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری آمده است: 

با عنایت به تعهد و تجربیات جنابعالی به موجب این حکم به سمت مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد؛ بازرسی و امور حقوقی استانداری منصوب می شوید.
ضروری است با اشراف کامل به قوانین و مقررات جاری با تمام توان و استعداد خویش در انجام وظایف محوله و نظارت صحیح بر انجام فعالیت های دستگاه های اجرایی استان، ایجاد هماهنگی با واحدهای بازرسی و پاسخگویی به شکایات، تنظیم گزارش از نتایج بازرسی ها و انجام ارزشیابی مدیران اقدام کنید. از دیگر انتظارات جدی ترمیم و ارتقای کیفی نیروی انسانی شاغل در اداره کل است. انتظار دارد با تنظیم برنامه های کوتاه مدت و میان مدت؛ مسیر تحقق مأموریت های فوق فراهم شود و کرامت و تکریم مردم عزیز و مراجعین محترم و شأن دستگاه های اجرایی و کارکنان صدیق نیز محفوظ باشد.
امید است با استعانت از خداوند متعال در انجام وظایف محوله جهت تحقق اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست ها و برنامه های دولت تدبیر و امید، موفق باشید.

همچنین در حکم انتصاب سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار آمده است:
مدیر کل محترم دفتر بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری به موجب این حکم جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار منصوب می کنم.
امید است با استعانت از خداوند متعال و پیروری از ائمه اطهار(ع) در عمل به وظایف قانونی و بهره گیری از توانمندی همکاران آن مجموعه در راستای تحقق اهداف و آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی و سیاست های دولت تدبیر و امید و پیروری از منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی به توفیقات ارزشمندی نائل شوید.
انتهای پیام /فرمانداریدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.