کارشناس مشاوره آموزش و پرورش برخوار:

قدم اول در داشتن کانون گرم خانواده، انتخاب همسر با ملاک اسلامی و باتقوا است

کارشناس مشاوره آموزش و پرورش برخوار گفت: قدم اول در داشتن یک کانون گرم و موفق، در انتخاب همسر با ملاک اسلامی و دارای حسن خلق و تقوا و سلامت جسمی و روحی است.

به گزارش چشم برخوار؛ مراسم پیروان عترت خواهران هیات رزمندگان برخوار با موضوع اخلاق در خانواده در پایگاه بسیج صدیقه کبری (س) امروز با حضور خواهران ولایی و مداحان اهلبیت علیهم السلام برگزار شد.
این مراسم با تلاوت آیات قران و حدیث شریف کساء توسط مداح معتمدی آغاز شد و در ادامه مداحان خانم حق شناس و مهوری و زارعان و قناد به مدیحه سرایی و مولودی خوانی پرداختند.
مسوول واحد خواهران عترت هیات رزمندگان اسلام شهرستان برخوار در این مراسم ضمن بیان رهنمودهای مقام معظم رهبری در پیشگیری از آسیب های اجتماعی زنان، به موضوع عوامل تحکیم نهاد خانواده و آسیب کاهش نسل و فرزنداوری پرداخت.
پس از آن خواهران حاضر از بیانات نریمانی کارشناس مشاوره آموزش و پرورش برخوار بهره مند شدند.
این کارشناس در سخنان خود به موضوع خانواده موفق از دیدگاه قرآن پرداخت و گفت: خانواده موفق یعنی تپیدن یک قلب درسینه همه اعضای آن، یعنی روحی مشت در چندین کالبد که باعث پیمودن راه کمال می شود.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: قدم اول در داشتن یک کانون گرم و موفق، در انتخاب همسر با ملاک اسلامی و دارای حسن خلق و تقوا و سلامت جسمی و روحی است.
سرهنگ رجبی مسوول برادران هیئت رزمندگان برخوار نیز در این جلسه حضور داشت که در برگزاری اردوهای قم و جمکران با واحد خواهران هیات رزمندگان، قول مساعد داد.
برگزاری مسابقه فرهنگی و اهدای هدیه به نفرات برتر نیز در پایان این مراسم انجام شد.
این مراسم با همکاری پیروان عترت خواهران برخوار، حوزه مقاومت بسیج حضرت زینب (س) و اعضا و شورای پایگاه بسیج صدیقه کبری (س) برگزار شد.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.