با اعتباری بالغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان؛

تکمیل پروژه باغ بانوان در اولویت کاری شهرداری دولت آباد است

شهردار دولت آباد گفت: با توجه به اینکه مکانی خاص که بتواند پاسخگوی نیازهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی بانوان در دولت آباد باشد وجود ندارد، تکمیل پروژه باغ بانوان با اعتباری بالغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گرفته است.
 

به گزارش چشم برخوار؛ شهردار دولت آباد در جلسه اولویت بندی پروژه های عمرانی شهرداری دولت آباد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه، گفت: با توجه به اهمیت مبحث سرمایه گذاری در فرایند کاری شهرداری، مجموعه مدیریت شهری آمادگی کامل برای حمایت از سرمایه گذار را دارد.

حمیدرضا فدایی افزود: از انجایی که هدف ما خدمت به مردم است با تمام توان در کنار سرمایه گذار خواهیم بود.
وی با اشاره به مشکل نقدینگی در شهرداری ها از جمله شهرداری دولت آباد ، اظهار کرد: با وجود مشکل نقدینگی در شهرداری، تکمیل پروژه های نیمه تمام با سرعت بالا در اولویت کاری ما است.
 فدایی در ادامه تصریح کرد: با توجه به اینکه مکانی خاص که بتواند پاسخگوی نیازهای فرهنگی، ورزشی و تفریحی بانوان در دولت آباد باشد وجود ندارد، تکمیل پروژه باغ بانوان با اعتباری بالغ یک میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان در اولویت کاری مدیریت شهری قرار گرفته است.
وی با اشاره به کمبود آب و نزدیک شدن به فصل تابستان، پروژه پساب فاضلاب را از دیگر اولویت های مدیریت شهری برشمرد و گفت: جلسات متعددی با کارشناسان مرتبط با این موضوع برگزار شد و پروژه هم اکنون در فاز مطالعاتی است.
شهردار دولت آباد با تاکید بر ساماندهی پارک های محلی، خاطرنشان کرد: پارک های سطح شهر دولت آباد جذابیت های لازم برای پارک در حد و اندازه پارک شهری برای شهروندان ندارد و ساماندهی آن ها از اولویت های مجموعه مدیریت شهرداری است که ساماندهی پارک معلم و پارک سید محمد با اعتباری بالغ بر ۴۰۰ میلیون تومان در حال بررسی است.
تکمیل کتابخانه کربکند، آزادسازی و زیرسازی و آسفالت مسلم ابن عقیل، آزادسازی ۲۵ متری کربکند و ۲۵ متری فاز گل ها، جمع آوری آب های سطحی، تکمیل سرویس های بهداشتی در پارک های سطح شهر و همچنین تابلوهای ورودی و راهنمایی سطح شهر از دیگر پروژه های شهرداری است که در دستور کار قرار گرفته است.
کمیته اولویت بندی پروژه های عمرانی با حضور شهردار ، معاون عمران و شهرسازی شهرداری، معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری ، مسئول امور مالی، مسئول عمرانی و همچنین رئیس و اعضای شوای شهر برگزارشد.
انتهای پیام /واحد خبر شهرداری دولت آباد


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.