بازدید فرمانده ناحیه برخوار از دو طرح اقتصاد مقاومتی در برخوار /تصاویر

همزمان با سالروز تاسیس بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار به همراه مدیریت جهادکشاورزی، مسئول بسیج سازندگی و جانشین کانون بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی به همراه جمعی از کارشناسان بسیج مهندسین و جهادکشاورزی شهرستان از دو طرح اقتصاد مقاومتی بازدید بعمل آوردند.

به گزارش چشم برخوار؛ فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار به مناسبت سالروز تاسیس بسیج سازندگی به فرمان مقام معظم رهبری، از طرح پرورش ماهی های زینتی در برخوار و طرح تولید محصولات گلخانه ای بازدید کرد.
فرمانده ناحیه مقاومت بسیج برخوار ضمن بازدید و عرض تبریک به مناسبت روز بسیج سازندگی، از تلاش های جهادگران بسیج سازندگی در زمینه محرومیت زدایی و رشد و توسعه شهرستان تقدیر کرد و گفت: علاوه بر کارهای متنوع عمرانی، منابع طبیعی، ساخت مساجد و مدارس و نوسازی، بهسازی و ترمیم منازل مسکونی محرومان در طول سال و کمک به آبادانی کشور در مناطق محروم؛ از امسال شاهد ابتکارات و تحول عرصه های خدمات رسانی به محرومان خواهیم بود.
محمد شفیعی تشکیل بسیج سازندگی را به عنوان جایگزینی برای جهاد سازندگی، رویکردی مهم و اثر گذار در مسیر محرومیت زدایی و سازندگی کشور ارزیابی کرد.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.