کمیته کاهش هزینه ها در شهرداری دولت آباد تشکیل جلسه داد

اولین جلسه کمیته کاهش هزینه ها با هدف نظارت حداکثری بر هزینه ها، ضمن رعایت صرفه و صلاح شهرداری و در چارچوب بودجه مصوب برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از واحد خبر شهرداری دولت آباد، اولین جلسه کمیته کاهش هزینه ها با هدف نظارت حداکثری بر هزینه ها، ضمن رعایت صرفه و صلاح شهرداری و در چارچوب بودجه مصوب برگزار شد.

حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد گفت: در راستای کاهش و مدیریت هزینه ها، کمیته کاهش هزینه ها با رویکرد انجام امورات شهرداری با کمترین بار مالی تشکیل شد.

وی اضافه نمود: مدیریت شهری در نظر دارد در شرایط کنونی با مدیریت منابع مالی و حداکثر بهره برداری از امکانات و ظرفیت ها و ایجاد ساختار مناسب برای کاهش مصرف نهاده های مختلف به ویژه مصرف انرژی ، کاهش قابل توجهی در هزینه های مربوطه داده شود.

مهندس فدایی با بیان این مطلب که تشکیل این کمیته می تواند راهکار بسیار خوبی برای مدیریت هزینه ها باشد، خاطرنشان ساخت: استفاده بهینه از منابع انسانی ، اصلاح فرایند های اداری، حذف یا کاهش ضایعات و دوباره کاری ها و صرفه جویی در زمان و انرژی ، با اتخاذ تمهیداتی موثر و کارآمد از وظایف مهم این کمیته در راستای منافع مدیریت شهری و شهروندان است.

گفتنی است کمیته کاهش هزینه ها  متشکل از شهردار، معاونین و مسئول امور مالی شهرداری به صورت مستمر برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.