حاجی دلیگانی پرچم آمریکا را در مجلس به آتش کشید/فیلم

جلسه علنی امروز مجلس شاهد آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در واکنش به خروج ترامپ از برجام بود.

به گزارش چشم برخوار؛جلسه علنی امروز مجلس شاهد آتش زدن برجام و پرچم آمریکا در واکنش به خروج ترامپ از برجام بود.

دانلود


4 دیدگاه برای “حاجی دلیگانی پرچم آمریکا را در مجلس به آتش کشید/فیلم
 1. واقعاً مایۀ تأسفه. این واکنش‌های نسنجیده و کودکانه، فقط برای تخلیۀ فشار روانیه. وگرنه هیچ کارکردی در سیاست خارجی نداره و موضع ایران رو بیشتر از قبل تضعیف می‌کنه. نتیجۀ این افراط‌ها اینه که بعداً مجبوریم با هزینۀ بالاتری به خواسته‌هامون برسیم.
  درست در شرایطی که جهان داشت با کار ترامپ ابراز مخالفت می‌کرد، و دو سوم آمریکایی‌ها گفته بودن با کار ترامپ مخالفن، فقط یه همچین کاری می‌تونست باعث بشه که اون دو سوم مردم آمریکا هم برن پشت تصمیم ترامپ و موضع ترامپ در سیاست داخلیش هم تقویت بشه!
  یادتونه توی آشوبای دی‌ماه پرچم ایران رو آتیش زدن؟ یادتونه چقدر تموم ما ناراحت شدیم؟ چی می‌گفتیم؟ می‌گفتیم پرجم یک کشور نماد هویت تک تک افراد اون ملته، و آتیش زدنش یعنی به تموم ما ایرانیا توهین کرده، یعنی قلب تموم ماها رو آتیش زده.
  حالا مردم آمریکا هم حق دارن همچین حس نفرتی رو نسبت به مردم ما داشته باشن و از دولتشون بخوان که ایران رو بیشتر تحت فشار بذاره. چون یه عده با آتیش زدن پرچم اون کشور، به تک تک مردمش توهین کرده‌ن.
  و من متأسفم که هر جا که می‌بینی یه عده دارن منافع ملی مردم رو از بین می‌برن، نمایندۀ شهر من هم اون جا هست و عربده می‌کشه بر علیه منافع ملی.
  اون از سنگ اندازی بر سر قراردادهای خارجی (که اگر امثال حاجی گذاشته بودن که منافع اقتصادی غرب درگیر بشه در ایران، الان ترامپ نمیتونست اینقدر بی‌هزینه برجامو پاره کنه)، اینم از آتو دادن به دشمن و متحد کردن دشمنای ملت!

 2. دوست عزیز شما که بیشتر میتونی برای منافع ملی عربده بکشی برو بکش و برو اون سنگهایی که ریختن را بردار جمش کن که امثال حاجی نماینده شهر تو دیگه نریزن و منافع اقتصادی غرب درگیر بشه
  واقعا متاسفم برا همچین شهروندانی که میگن ما مال برخواریم
  اخه دوست عزیز شما که بعضی از مسایل را نمیتونی تحلیل کنی چرا میای نظر میزاری

 3. به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجا این سرانجام بد داشتیم
  وقتی یک نماینده این چنین حرکت زشتی را در یک مجلس به اصطلاح اسلامی انجام دهد چه پیامدهای بدی که برای ما به همراه خواهد داشت ؟ ایشون شکمشون سیره و خبر از بدبختی و نکبت مردم ندارد . امثال حاجی دلیگانی فقط به فکر جیب خودشون هستند چون از این هرج و مرج و اب گل الود ماهی می گیرند . افسوس به حال ملتی که این اقا نمایندشون هست .

 4. آقای (( سرباز رهبرم ))
  آتش زدن پرچم هر کشور و حمله به سفارت هر کشور نه تنها کاریست بر خلاف قوانین و موازین بین المللی بلکه هیچ فایده و ثمری هم ندارد.
  همانگونه که امام رضا علیه السلام فرمودند آنچه را برای خود می پسندی برای دیگران هم بپسند و آنچه را برای خود نمی پسندی برای دیگران هم مپسند.
  چگونه است که پرچم ایران را آتش زدن و حمله به سفارت ایران در پاکستان و انگلستان و…. بد اسه ولی اینجا جزء افتخارات است.

  و این حرفها نشانه طرفداری از کشورهایی با دولت های ستمگر و زور گو و مزخرفی چون دولت آمریکا و یا کشورهای اروپایی نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.