رییس اتاق اصناف برخوار از برپایی نمايشگاه هاي عرضه مستقيم تحت عنوان ضيافت ماه مبارك در چهار شهر دولت آباد، دستگرد، خورزوق و حبیب آباد در ایام ماه رمضان خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ رییس اتاق اصناف شهرستان برخوار در گفتگو با چشم برخوار در خصوصیت وضعیت بازار در شهرستان در ماه مبارک رمضان، گفت: به منظور تنظيم بازار ماه مبارك، افزايش گشت بازرسي اصناف و برگزاري گشت مشترك با سازمان دامپزشكي و شبكه بهداشت شهرستان را داریم.
علی داوری از دیگر اقدامات را برگزاري نمايشگاه هاي عرضه مستقيم محصولات تحت عنوان ضيافت ماه مبارك و تعطيلي كليه مراكز طبخ و تهيه غذا در سطح شهرها تا ساعاتي قبل از اذان مغرب عنوان کرد.
وی ادامه داد: شيفت بندي رستوران هاي خارج از شهر در سه نقطه از شهرستان كه محل تردد مسافران است و نظارت بر اعمال دستور شيفت و چگونگي ارائه غذا به مسافران از دیگر اقدامات اتاق اصناف برای تنظیم بازار در ماه رمضان است.
این مسوول در ادامه خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات اتاق اصناف در رابطه با موضوع نظارتي مراكز توليد زولبيا و باميه از نظر كيفيتي و ارائه گزارش هرگونه تخلف به مراكز مربوطه شهرستان توسط بازرسي اصناف و نظارت بر ساعات بازگشائي مغازه هاي تهيه و ارائه غذاهاي مناسبتي ايام ماه مبارك مانند اش و حليم كه يك و نيم الي دو ساعت قبل از افطار است بوده، که این موارد به تصويب هيئت مربوطه رسيد.
رییس اتاق اصناف برخوار، گفت: همچنين كمال مساعدت و همكاري با كليه صنوف در ماه میهماني خدا براي حتي المقدور پلمپ نكردن واحدهاي صنفي در اين ماه را خواهیم داشت.

داوری در ادامه خاطرنشان کرد: نمایشگاه ضيافت ماه مبارک شامل غرفه هاي مايحتاج خوراكي و مناسبتي ماه مبارك مانند زولبيا و باميه و پوشاك و البسه و دو غرفه مناسبتي شب هاي شهادت شامل لباس مشكي و غرفه های متفرقه مانند ادويه، سوغات شهرستان ها و مواد پروتينی و… است.

وی در پایان عنوان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم به طور متناوب در پارک معلم دولت آباد، فلکه دستگرد، شهرک سیمرغ و حبیب آباد برپا خواهد شد.
انتهای پیام /