رییس اتاق اصناف خبر داد؛

برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات در برخوار

رییس اتاق اصناف برخوار از برپایی نمایشگاه های عرضه مستقیم تحت عنوان ضیافت ماه مبارک در چهار شهر دولت آباد، دستگرد، خورزوق و حبیب آباد در ایام ماه رمضان خبر داد.

به گزارش چشم برخوار؛ رییس اتاق اصناف شهرستان برخوار در گفتگو با چشم برخوار در خصوصیت وضعیت بازار در شهرستان در ماه مبارک رمضان، گفت: به منظور تنظیم بازار ماه مبارک، افزایش گشت بازرسی اصناف و برگزاری گشت مشترک با سازمان دامپزشکی و شبکه بهداشت شهرستان را داریم.
علی داوری از دیگر اقدامات را برگزاری نمایشگاه های عرضه مستقیم محصولات تحت عنوان ضیافت ماه مبارک و تعطیلی کلیه مراکز طبخ و تهیه غذا در سطح شهرها تا ساعاتی قبل از اذان مغرب عنوان کرد.
وی ادامه داد: شیفت بندی رستوران های خارج از شهر در سه نقطه از شهرستان که محل تردد مسافران است و نظارت بر اعمال دستور شیفت و چگونگی ارائه غذا به مسافران از دیگر اقدامات اتاق اصناف برای تنظیم بازار در ماه رمضان است.
این مسوول در ادامه خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات اتاق اصناف در رابطه با موضوع نظارتی مراکز تولید زولبیا و بامیه از نظر کیفیتی و ارائه گزارش هرگونه تخلف به مراکز مربوطه شهرستان توسط بازرسی اصناف و نظارت بر ساعات بازگشائی مغازه های تهیه و ارائه غذاهای مناسبتی ایام ماه مبارک مانند اش و حلیم که یک و نیم الی دو ساعت قبل از افطار است بوده، که این موارد به تصویب هیئت مربوطه رسید.
رییس اتاق اصناف برخوار، گفت: همچنین کمال مساعدت و همکاری با کلیه صنوف در ماه میهمانی خدا برای حتی المقدور پلمپ نکردن واحدهای صنفی در این ماه را خواهیم داشت.

داوری در ادامه خاطرنشان کرد: نمایشگاه ضیافت ماه مبارک شامل غرفه های مایحتاج خوراکی و مناسبتی ماه مبارک مانند زولبیا و بامیه و پوشاک و البسه و دو غرفه مناسبتی شب های شهادت شامل لباس مشکی و غرفه های متفرقه مانند ادویه، سوغات شهرستان ها و مواد پروتینی و… است.

وی در پایان عنوان کرد: نمایشگاه عرضه مستقیم به طور متناوب در پارک معلم دولت آباد، فلکه دستگرد، شهرک سیمرغ و حبیب آباد برپا خواهد شد.
انتهای پیام /


دیدگاه برای “برپایی نمایشگاه عرضه مستقیم محصولات در برخوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.