رضا کمالی مقدم:توسل تیم ما به امامزاده ابراهیم (ع)، قهرمانی را برای ما رقم زد

کاپیتان تیم ملی کبدی ایران: هرچقدر به اعتقاداتمان پایبندتر بوده ایم، نتیجه های مطلوب تری کسب کرده ایم

به گزارش چشم برخوار؛  چهاردهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در بالاترین سطح در رده سنی جوانان از ۹ الی ۱۱ اردیبهشت ماه سال جاری در شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

 رضا کمالی مقدم در جمع هیئت امنای آستان امامزاده ابراهیم (نرمی) اظهار داشت: این مسابقات باحضور ۳۳۰ کبدی کار و بین ۲۲ تیم برتر کشور برگزار شد که عنوان قهرمان رقابت های کبدی قهرمانی جوانان پسرکسب شد.
کمالی مقدم افزود: تیم اصفهان در بازی اول با تیم تبریز توانست به برتری دست یابد و در بازی دوم با استان مازندران نیز توانست بازی را به نفع خود به پایان برساند.
وی یادآور شد: در مرحله حذفی که ۸ تیم نهایی در آنجا حضور داشتند، توانستیم تیم استان فارس را شکست دهیم و در بین چهار تیم برتر که تیم های قوی ای بودند توانستیم به فینال راه یابیم.
سرمربی تیم قهرمان رقابت های کبدی جوانان پسر خاطر نشان کرد: در مسابقات فینال در مقابل تیم استان گلستان که تیم شناخته شده ای در سطح کشور است قرار گرفتیم و خوشبختانه توانستیم این تیم را با نتیجه ۴۲ بر ۳۹ مغلوب خود کنیم.
وی تصریح کرد: ما در منطقه ای زندگی می کنیم که این لطف شامل حال ما شده است که در این منطقه واسطه بسیار خوبی داشته باشیم به طوری که ما قبل از این مسابقه به این آستان توسل کردیم و نذرکردیم که اگر تیممان بهترین نتیجه را کسب کرد به صورت پیاده روی از منازلمان به سمت این آستان حرکت کنیم و نسبت به این حضرات عرض ارادت کنیم.
کمالی مقدم خاطر نشان کرد: این پرچمی که به نام حضرت زهرا (س) و همیشه همراه تیم ما هست، انرژی مضاعفی را به ما می بخشد به طوری که هر چقدر ما به اعتقاداتمان بیشتر پایبند بوده ایم، نتیجه های مطلوب تری را کسب کرده ایم.
وی در پایان یادآور شد: در اواخر آبان ماه و یا اوایل آذرماه سال جاری، مسابقات قهرمانی آسیا در استان همدان یا اصفهان برگزار می شود که امیدواریم چندین نفر از افراد این تیم وارد تیم ملی کبدی کشور شوند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.