امام جمعه دولت آباد:

بعضی هر مسئله و مشکل سیاسی و اجتماعی را به دین ربط می دهند/ مراقب راهزنان اعتقادی باشیم

امام جمعه دولت آباد گفت: تلاش امروز دشمن در نفوذ در باورها و اعتقادات بیش از هر زمان دیگری است، به گونه ای که از هر فضا و فرصت ممکن استفاده می کند تا باورها را تغییر دهد.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی گفت: راهزنان اعتقادی در زمان کنونی زیاد شده اند و افرادی هستند که هر مسئله و مشکل سیاسی و اجتماعی را به دین ربط می دهند و همه مسائل و مشکلات را به پای مسلمانی و دین می ریزند.
امام جمعه دولت آباد افزود: شخص تخلف می کند، اختلاس می کند به پای دین می نویسند و از دین زده می شوند، دلار یا طلا گران می شود به پای روحانیت و دین می نویسند و نماز نمی خوانند و روزه نمی گیرند.
وی خاطرنشان کرد: از طرفی دشمن هم تلاش بیش از حد دارد که باور و اعتقادات ناب اسلامی را از مردم بگیرد، تلاش امروز دشمن در نفوذ در باورها و اعتقادات بیش از هر زمان دیگری است، به گونه ای که از هر فضا و فرصت ممکن استفاده می کند تا باورها را تغییر دهد.
این کارشناس سیاسی گفت: اعتقاد و باور انسانی که دین دارد، این است که قرآن الگو است، پیامبر صلی الله علیه و آله و اهل بیت علیهم السلام الگو هستند و بنا بر این، جهت دهی زندگی خود را طبق قرآن و روش زندگی پیامبر و امامان، جهت می دهد.
حجت الاسلام محمودآبادی عنوان کرد: دشمن تلاش می کند که این اعتقاد و باور را بگیرد، به همین دلیل ما باید مواظب راهزنان اعتقادی باشیم و از این فرصت ماه رمضان استفاده کنیم.
امام جمعه دولت آباد یادآور شد: ماه رمضان فرصت تغییر مسیر دادن است و انسان متنبه می شود، بیدار می شود و ندای فطرت خداشناسی خود را می شنود و به طرف خدا قدم بر می دارد.

این مسوول در ادامه ضمن محکوم کردن انتقال سفارت آمریکا به قدس اشغالی و جنایت رژیم صهیونیستی در به شهادت رساندن تعدادی از مسلمانان مظلوم ساکن در غزه، اظهار کرد: هر دو اقدام ناشی از خوی استکباری و بی توجهی به خواست مردم مسلمان و دهن کجی به قوانین بین المللی است که در وجود سردمداران آمریکا و رژیم صهیونیستی وجود دارد.
وی ادامه داد: کبر و غرور و خود برتربینی که در رئیس جمهور آمریکا و دولتمردان این کشور وجود دارد به این جنایت ها ختم نخواهد شد و جنایت های دیگری را در پی خواهد داشت، که شعله های آن به تمام کسانی که در مقابل او ایستادگی کنند خواهد رسید.
محمودآبادی متذکر شد: آنچه که مهم است بیداری مسلمانان و عمل به دستور قرآن در مقابل آن ها است، قرآن دستور مقاومت در مقابل مستکبران را می دهد.
این کارشناس سیاسی با اشاره به این که قدرت واقعی از آن خدا است، گفت: خداوند هم وعده داده است که کمک می کند که شرط تحقق وعده الهی ایمان و استقامت است.
امام جمعه دولت آباد افزود: متأسّفانه بسیاری از کشورهای اسلامی بیدار نیستند و دولتمردان آن ها مانند عربستان سعودی، قطر و امارات، از خدا بی خبر هستند که تاوان از خدا بی خبری آن ها را مردم مظلوم فلسطین می پردازند.
انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.