امام جمعه دولت آباد:

علت دشمنی دشمنان با رهبر معظم انقلاب، غیرقابل نفوذ بودن ایشان است

امام جمعه دولت آباد گفت: اگر ما می بینیم تعداد دشمنان مقام معظّم رهبری زیاد است، به خاطر این است که قاطعانه در مقابل انحراف نظام از اهداف خود ایستاده – چه منافقان داخلی و چه دشمنان خارجی و دشمنان اگر دشمنی می کنند به خاطر این است که نتوانسته اند در ایشان نفوذ کنند و کسی نمی تواند بگوید که مقام معظم رهبری از دستورات خدا و قرآن سرپیچی کرده و یا انقلاب از اهداف و آرمان های خود عدول کرده است.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرا رسیدن چهاردهم خرداد ماه سالروز ارتحال حضرت امام راحل، اظهار کرد: اگر ما مطالعه ای در شخصیّت مرحوم امام داشته باشیم، به این نتیجه می رسیم که ایشان تمام زندگی خود را وقف اسلام کرده است.

امام جمعه دولت آباد افزود: تلاش های علمی و تألیفات و آثار ایشان بیانگر این موضوع است، خصوصاً کتاب ولایت فقیه که بحث های علمی آن را قبل از سال ۱۳۴۲ شروع کرده بودند.
وی خاطرنشان کرد: تلاش های سیاسی ایشان هم نشان گر این است که دغدغه احیاء و اجراء احکام و دستورات اسلام را دارد، مبارزاتی را که از ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ شروع کرد تا بهمن ۱۳۵۷ که پیروزی انقلاب اسلامی شکل گرفت یک جمله یا یک کلام پیدا نمی شود که ایشان تلاش شخصی داشته باشد و برای منافع خود تلاش کند، بلکه خلوص نیّت ایشان کاملاً آشکار است که برای اسلام تلاش می کند.
حجت الاسلام محمودآبادی در ادامه گفت: بعد از انقلاب هم در سخنرانی ها و جهت گیری ها، طوری عمل می کند که هدف ایشان پیدا شدن احکام و دستورات قرآن بود.
این کارشناس سیاسی ادامه داد: در بحث پذیرش قطعنامه ۵۹۸ ، در دفاع مقدّس وقتی به ایشان پیشنهاد شده بود که شخص دیگری مسئولیت پذیرش را به عهده بگیرد ایشان قبول نکردند و مسئولیت را خودشان قبول کردند و فرمودند: اگر آبرویی داشتم با خدا معامله کردم.
وی عنوان کرد: وقتی که نوه ایشان مواضع مخالف نظام گرفته بود دستور برخورد دادند که همه این موارد نشان دهنده این است که واقعاً مرحوم امام با افتخار و کمال آبرو، وظیفه خود را نسبت به اسلام ادا کردند و به رحمت حق پیوستند.
این مسئول افزود: با نظر مرحوم امام و انتخاب خوب مجلس خبرگان شخصی سکانداری نظام مقدس جمهوری اسلامی را به عهده گرفت که نه تنها نظام را دچار انحراف نکرد بلکه با همان قاطعیّت و ایمان نظام را رهبری کرد.
امام جمعه دولت آباد اظهار کرد: اگر ما می بینیم تعداد دشمنان مقام معظّم رهبری زیاد است، به خاطر این است که قاطعانه در مقابل انحراف نظام از اهداف خود ایستاده – چه منافقان داخلی و چه دشمنان خارجی و دشمنان اگر دشمنی می کنند به خاطر این است که نتوانسته اند در ایشان نفوذ کنند و کسی نمی تواند بگوید که مقام معظم رهبری از دستورات خدا و قرآن سرپیچی کرده و یا انقلاب از اهداف و آرمان های خود عدول کرده است.
این کارشناس سیاسی خاطرنشان کرد: کسی نمی تواند بگوید حضرت آقا برای منافع خود این حرف ها و موضع گیری ها را دارد، چون هدف ایشان احیاء و اجرای دستورات قرآن و اهل بیت است.
۲٫ لیالی و ایام قدر را در پیش داریم که انشاءالله از این فیوضات و برکات خودمان را محروم نکنیم. حضرت علی علیه السلام می فرماید: پیامبر گرامی اسلام به من فرمود « یا علی اَتَدری ما معنی لیله القدر قُلتُ لا» آیا معنی لیله القدر را می دانی؟ گفتم نه. رسول گرامی اسلام فرمود: « اِنَّ الله تبارک و تعالی قَدَّرَ فیها ما هو کائنٌ الی یوم القیامه. فکان فیما قَدَر ولا یتُکَ و ولایهُ الائمه مِن وُلدک الی یوم القیامه». خداوند مقدر کرده است آنچه را که تا روز قیامت خواهد بود، از جمله آنها ولایت تو و فرزندان تو می باشد.
برنامه های خوبی که کانون ازدواج مهر دولت آباد برای ازدواج جوانان دارند، قابل تقدیر است. ظرفیت خوبی است که در شهر دولت آباد ایجاد کرده اند. ما باید همه مشارکت کنیم، اگر بخواهیم مشکل ازدواج جوانان را حل کنیم. مشارکت داشته باشیم در این برنامه ها و خیر و برکت آن را متوجه خود کنیم.
تشکر از عزیزانی که جشن تولد امام مجتبی علیه السلام را در شهرستان برگزار کردند، خصوصاً عزیزانی که در مسجد امام زمان جشن برگزار نمودند.
حضور گسترده در راهپیمائی روز قدس که انشاءالله همۀ شما عزیزان شرکت خواهید کرد دشمنان گستاخ شده اند و خصوصاً آمریکا با رژیم صهیونیستی همراهی می کند. به قوانین بین المللی احترام نمی گذارد و حضور شما در راهپیمائی روز قدس، باعث دلگرمی مردم مظلوم فلسطین برای مبارزه با رژیم اشغالگر قدس می باشد.

دیدگاه برای “علت دشمنی دشمنان با رهبر معظم انقلاب، غیرقابل نفوذ بودن ایشان است
  1. اگر امام جمعه محترم شهرستان در انتخاب مسوول ستاد نماز جمعه شهرستان نظارت و دقت بیشتری می کردند الان جشن بی فرهنگی برای چندمین بار در این شهر مذهبی برپا نمی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.