در پی برگزاری جشنی به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در پارک معلم که مورد نقد قرار گرفت، حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد در این خصوص توضیحاتی برای مردم دولت آباد ارائه کرد.

به گزارش چشم برخوار؛در پی برگزاری جشنی به مناسبت ولادت با سعادت امام حسن مجتبی (ع) در پارک معلم که مورد نقد قرار گرفت، حمیدرضا فدایی شهردار دولت آباد در این خصوص توضیحاتی برای مردم دولت آباد ارائه کرد. متن پیام به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

رَبُّکُمْ أَعْلَمُ بِما فِی نُفُوسِکُمْ إِنْ تَکُونُوا صالِحِینَ فَإِنَّهُ کانَ لِلْأَوَّابِینَ غَفُوراً  “۲۵ سوره اسراء”*

پیرو تصمیمات اتخاذ شده در خصوص برگزاری جشن میلاد با سعادت آقا امام حسن مجتبی(ع) در قالب یک برنامه زنده و در محیط باز پارک معلم، شهرداری پس از طی کردن مراحل قانونی و اخذ مجوزات مربوط به بخشهای مختلف جشن از ادارات مرتبط، در تاریخ یازدهم خرداد ۹۷ جشن را در میان استقبال پر شور خانواده های محترم در پارک مذکور برگزار کرد.

مراسم ساعت ۲۱ آغاز و بیش از ۲ ساعت به طول انجامید.

علی رغم برنامه ریزی های انجام شده، متاسفانه به دلیل بروز اشتباهی توسط یکی از اجرا کنندگان بخش پایانی جشن ( بخش کودک) که با نیت حمایت از هنرمندان بومی شهر و پس از تایید توسط ارگانهای ذیربط بعنوان عروسک گردان انتخاب شده بود و بدون هماهنگی با برگزار کنندگان شرایطی ایجاد شد که هیچ تناسبی با فرهنگ غنی مردم شهید پرور دولت آباد نداشت. لذا به محض مواجه شدن با این وضعیت تذکرات لازم به مجری مذکور داده شد به نحوی که میکروفون نامبرده نیز قطع و مجری اصلی برنامه به روی سن اجرای برنامه فرستاده شد تا نسبت به قطع کردن این بخش اقدام کند.

لذا بر خود لازم دانستیم ضمن اعلام عدم تایید رخداد ایجاد شده و عذرخواهی از مردم ولایتمدار  شهر دولت آباد بابت شرایط ناخواسته پیش آمده، بدینوسیله اعلام داریم حسب وظیفه شرعی و قانونی خود منبعد در جشن هایی که به مناسبت های مختلف برگزار خواهیم کرد تمام تلاش و همت مجموعه شهرداری را برای مراقبت بیشتر صرف تا از تکرار چنین اتفاقاتی جلوگیری بعمل آید.

انتهای پیام/

*خدایتان به آنچه در دلهای شماست داناتر است، اگر همانا در دل اندیشه صلاح دارید خدا هر که را با نیّت پاک به درگاه او تضرع و توبه کند البته خواهد بخشید.

جشنی هنجارشکن؛ به نام کودکان به کام بزرگترها در پارک معلم دولت آباد/فیلم و عکس

جشنی هنجارشکن؛ به نام کودکان به کام بزرگترها در پارک معلم دولت آباد/فیلم و عکس