بسیاری از یهودی های ساکن آمریکا دیگر طرفدار رژیم صهیونیستی نیستند/رهبر انقلاب حجت خود را تمام کردند

امام جمعه دولت آباد گفت: همین فریادها و اعتراضات و راهپیمایی ها باعث بیداری مردم دنیا شده است و طبق آمار و اطلاعاتی که از جامعه آمریکا می رسد، بسیاری از یهودی های ساکن در آمریکا دیگر هیچ حمایت و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی ندارند  و چون جرم ها و جنایت های این رژیم را دیده اند، انزجار آن ها زیادتر شده است.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در خطبه دوم نماز جمعه شهر دولت آباد، اظهار کرد: تشکر از شما مردم عزیز که در این هوای گرم وظیفه شرعی و انسانی خود را نسبت به مردم مظلوم فلسطین انجام دادید.
امام جمعه دولت آباد افزود: یقیناً این حضور شما در صحنه باعث دلگرمی مردم فلسطین و مبارزین و رزمندگان خواهد شد و نابودی رژیم جعلی و آدم کش صهیونیستی را زودتر خواهد کرد.
وی در ادامه خاطرنشان کرد: همین فریادها و اعتراضات و راهپیمایی ها باعث بیداری مردم دنیا شده است و طبق آمار و اطلاعاتی که از جامعه آمریکا می رسد، بسیاری از یهودی های ساکن در آمریکا دیگر هیچ حمایت و پشتیبانی از رژیم صهیونیستی ندارند  و چون جرم ها و جنایت های این رژیم را دیده اند، انزجار آن ها زیادتر شده است.
حجت الاسلام محمودآبادی اظهارامیدواری کرد: خداوند هر چه زودتر عذاب خود را بر این رژیم جانی روزافزون کرده و شر آن ها را از سر مسلمانان کوتاه کند.
این کارشناس سیاسی در ادامه به بازخوانی فرمایشات مقام معظم رهبری مدظله العالی پرداخت و عنوان کرد: فرمایشات حضرت آقا دقیق، هوشمندانه و در واقع خنثی کننده توطئه دشمن است.
وی اظهار کرد: یکی از مطالبی که رهبر معظم انقلاب بیان کردند این بود که «امروز نقشه دشمن سه چیز است فشار اقتصادی، فشار روانی و فشار عملی، هدف این فشارها سیطره بر کشور عزیز ما ایران است»، فرمودند: امّا فشار روانی- نقاط قوت جمهوری اسلامی را نشان کرده اند و در برخوردها و تبلیغات به عنوان نقاط چالش آفرین معرفی می کنند. برای اینکه ملت ایران را نسبت به آن ها دلسرد کنند.
این مسئول خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری نقاط قوت را پیشرفت هسته ای، پیشرفت موشکی و عدالت خواهی بین المللی معرفی کردند که هر کدام از اینها نقطه قوّت جمهوری اسلامی و باعث تأثیرگذاری در داخل و خارج کشور است.

امام جمعه دولت آباد ادامه داد: پیشرفت هسته ای باعث افتخار هر ایرانی است ولی آنها می گویند شما سوخت هسته ای برای چه می خواهید چون نفت و سوخت فسیلی دارید، تأسیسات موشکی برای چه می خواهید آن ها را از بین ببرید، یا در بحث های علمی، نمی گذارند که ما پیشرفت علمی داشته باشیم که حضرت آقا با بیان این مطالب نقشه دشمن را خنثی کردند.
وی گفت: فرمایشات حضرت آقا سه پیام دارد که اولین آن؛ این است که مردم دشمن را بشناسند و نسبت به سیاه نمائی هایی که می کنند هوشیار باشند.
این کارشناس سیاسی افزود: پیام دوم برای مسئولان است که مسئولان در مقابل این اقدامات دشمن باید، اقدام عملی و برنامه ریزی دقیق داشته باشند و نگذارند که دشمن نقشۀ خود را عملی کند.
محمودآبادی در پایان اظهار کرد: پیام سوّم؛ اتمام حجت حضرت آقا با مردم و مسئولان است، حضرت آقا به عنوان سکاندار نظام دشمنی ها را رصد کردند و بیان کردند، بنا بر این اگر مردم یا مسئولان کوتاهی کنند و مملکت دچار مشکل شد، حضرت آقا وظیفه خود را انجام داده اند و کوتاهی از مردم و یا مسئولان است.

انتهای پیام /دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.