سرقت از طریق تماس با مالکان خودرو در سایت دیوار

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی استان، ۳ سارق را که با مالکان خودروهای فروشی در سایت دیوار تماس و تحت عنوان خریدار تعداد ۱۱ دستگاه خودرو را سرقت کرده بودند، دستگیر کردند.

به گزارش چشم برخوار؛ سرهنگ سعید سلیمیان اظهار کرد: در پی شکایت تعدادی از همشهریان مبنی بر سرقت خودروی آنها توسط ۳ فرد ناشناس، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: در بررسی‌های به‌ عمل‌آمده مشخص شد این سارقان بامالکان خودروهای فروشی در سایت دیوار تماس و پس از نوشتن قولنامه و اخذ وکالت تعویض پلاک از فروشنده او را فریب می‌دادند و خودرو را سرقت می‌کردند.

رئیس پلیس آگاهی استان اصفهان گفت: کارآگاهان پلیس آگاهی پس از انجام یک سری کارهای تخصصی موفق شدند ۳ سارق را شناسایی و پس از هماهنگی قضائی آنها را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی افزود: افراد دستگیر شده به سرقت ۱۱ دستگاه خودرو شامل اپتیما، هیوندای آزرا، ام وی ام، پراید، پژو پارس، سمند و پراید به ارزش ۳ میلیارد ریال اعتراف کردند.

سلیمیان در پایان از تحویل سارقان به مرجع قضائی و بازگرداندن خودروهای سرقتی به مالکان پس از طی مراحل قانونی خبر داد و به همشهریان توصیه کرد: اگر قصد فروش خودرو یا هر وسیله دیگری را از طریق سایت‌های فضای مجازی دارید باید محل ملاقات را خودتان تعیین کنید در محل ملاقات به‌ تنهایی حاضر نشوید اگر خریدار قصد چک کردن خودرو را دارد کنار آن فرد داخل خودرو بنشینید و از تحویل مدارک خودرو به آنها اکیدا خودداری کنید.

انتهای پیامدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.