امام جمعه دولت آباد:

برنامه امروز دشمن، جدا کردن مردم از نظام اسلامی است

امام جمعه دولت آباد گفت: پشت این سیاست به ظاهر دوستی و از روی دلسوزی، یک دشمن بسیار خطرناکی نهفته است که سیاست جدا کردن مردم از نظام اسلامی است، در این شرایط ما باید این قدرت تحلیل را داشته باشیم و توطئه دشمن را خنثی کنیم.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در خطبه دوم نماز جمعه به برنامه دشمن اشاره کرد و گفت: آمریکا و رژیم صهیونیستی و کشورهای مرتجع عرب منطقه روز به روز برنامه جدیدی را برای جدا کردن مردم از نظام اسلامی اجرا می کنند.

امام جمعه دولت آباد ادامه داد: برنامه و توطئه های دشمن بروز است به این معنا که در حال بررسی هستند و از هر راه ممکن برنامه و توطئه خود را عملی می کنند، اگر بتوانند برنامه نظامی دارند، اگر نتوانند فشار روانی خواهند داشت که همان نا امید کردن مردم است و  اینطور نیست که برنامه ای که سال های قبل داشته اند را امروز پیاده کنند.
وی با تاکید بر این که برای مقابله با توطئه دشمن ما هم باید بروز باشیم و قدرت تحلیل مسائل سیاسی را داشته باشیم، خاطرنشان کرد: اینکه نخست وزیر رژیم صهیونیستی اعلام می کند که می خواهیم شبکۀ رسانه ای را راه اندازی کنیم که مردم ایران بفهمند چگونه با خشکسالی مقابله کنند، این خود یک توطئه است.
این کارشناس سیاسی در ادامه اظهار کرد: اسرائیل که تا کنون از هیچ نوع دشمنی کوتاهی نکرده و نمونه های فراوانی داریم که دشمنی آشکاری مثل حمایت از داعش، ترور دانشمندان هسته ای و… داشته است، چگونه می تواند دلسوز ما باشد و برای خشکسالی اظهار ناراحتی و دلسوزی بکند؟!
این مسئول یادآور شد: پشت این سیاست به ظاهر دوستی و از روی دلسوزی، یک دشمن بسیار خطرناکی نهفته است که سیاست جدا کردن مردم از نظام اسلامی است، در این شرایط ما باید این قدرت تحلیل را داشته باشیم و توطئه دشمن را خنثی کنیم.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.