پروژه های در دست اقدام شهرداری دولت آباد از ابتدای سال ۹۷

سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد اظهار کرد: با انجام فعالیت های شهرداری دولت آباد چندین پروژه از ابتدای سال ۹۷ تا کنون نزدیک به بهره برداری و یا در حال انجام است.

به گزارش چشم برخوار؛ سخنگوی شورای اسلامی شهر دولت آباد به برخی از فعالیت های انجام شده توسط شهرداری و شورای اسلامی شهر در دولت آباد از ابتدای سال ۹۷ تا کنون اشاره کرد.

ناصر معینی اظهار کرد: با انجام فعالیت های شهرداری دولت آباد چندین پروژه از ابتدای سال ۹۷ تا کنون نزدیک به بهره برداری و یا در حال انجام است.
وی در ادامه به برخی از این پروژه ها اشاره کرد و آن ها را شامل: زیرسازی بالغ بر ۶۰ هزار متر مربع از خیابان های منطقه صنعتی و آسفالت این خیابان ها در آینده، اصلاح اطراف زمین چمن مصنوعی دولت آباد، اصلاح دکوراسیون پارک جهاد، اصلاح دکوراسیون پارک معلم و اصلاح دکوراسیون پارک سرجوب دولت آباد و اصلاح نور پردازی پارک ها برشمرد.
معینی روکش آسفالت محور جنوبی جاده ی دولت آباد – حبیب آباد، اصلاح برخی میادین، ادامه ساخت گلزار شهدای امامزاده محمود علیه السلام دولت آباد، ساخت تمثال شهدا و نصب در بلوار های سطح شهر (در آینده نزدیک) و تعیین پیمانکار به منظور تکمیل باغ بانوان را از دیگر اقدامات شهرداری و شورای شهر دولت آباد برشمرد.
عضو شورای شهر دولت آباد به تغییر تابلوهای ورودی معابر با فرمت جدید، آزاد سازی خیابان ۲۵ متری فاز سه گلها به بلوار معلم، زیرسازی خیابان ۲۵ متری فاز سه گلها به بلوار معلم، تخربب قسمتی از بافت های فرسوده غیر قابل مرمت، اصلاح تعدادی از پل های کنار خیابان های اصلی، لکه گیری معابر و اصلاح  برخی پیاده روها در سطح شهر نیز اشاره کرد.
این مسئول در پایان با بیان این که علاوه بر موارد فوق، پروژه های مختلفی نیز در دست اقدام و پیگیری است، از زحمات فدائی ( شهردار ) و پرسنل شهرداری و همچنین اعضای شورای اسلامی شهر دولت آباد تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.