فرماندار برخوار در اولین هفته کاری خود با حضرت آیت الله ناصری دولت آبادی دیدار کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ محمدحسن قمی فرماندار برخوار در اولین هفته کاری خود در این شهرستان، به دیدار عالم برجسته و استاد اخلاق حوزه های علمیه حضرت آیت الله ناصری دولت آبادی (حفظ ا…) رفت.

آیت الله ناصری در این دیدار بر گره گشایی از کار مردم، رسیدگی به امور جاری مراجعه کنندگان و خوشحال کردن بندگان خدا در امور جاری اداری و زندگی که رضایت خداوند و امام زمان را همراه دارد تاکید و اظهار کرد: اجر و پاداش خدمت به مردم و گره گشایی از مشکلات آنها ثواب شهادت در راه خدا را دارد.

این استاد اخلاق جلوگیری از گسترش آسیب های اجتماعی با برگزاری برنامه های آموزشی و فرهنگی را نیاز ضروری جامعه بیان کرده و افزود: همه دستگاه های اداری باید بسیج شوند و برای جلوگیری از این آسیب ها کار و تلاش کنند .

ایشان در ادامه افزودند : در راه خدمت به مردم به حضرت ولی عصر (عج) توسل کنید و در مشکلات شهرستان از ایشان مدد بجویید و من هم برای موفقیت شما دعا می کنم.

در این دیدار محمدحسن قمی سرپرست فرمانداری برخوار با تاکید بر جایگاه معنوی آیت الله ناصری، از ایشان به عنوان یک سرمایه معنوی و اجتماعی برای شهرستان و استان نام برد و ضمن بیان اولویت های کاری خود در شهرستان، خواستار حمایت معنوی و دعای خیر ایشان برای مدیریت شهرستان و مجموعه خدمتگزاران مردم در نظام اجرایی شهرستان برخوار شد.
وی در پایان برنامه ریزی برای رفع مشکل کم آبی و توزیع مناسب پساب فاضلاب برای کشت های غیر مثمر را از اولویت های شهرستان برخوار بیان کرد.

انتهای پیام /