مدیر کمیته امداد برخوار:

ذره ای از کمک های مردمی به خارج از شهرستان نمی رود/ خیران برخواری مشارکت بیشتری در طرح محسنین داشته باشند

مدیر کمیته امداد برخوار با اشاره به اینکه ۱۵۱ یتیم و ۱۳۱ نفر فرزند محسنین در شهرستان برخوار وجود دارد، اظهار کرد: ۵۴۳ حامی ایتام و ۱۳۱ حامی فرزند محسنین در برخوار در طرح ایتام و محسنین مشارکت دارند که لازم است خیرین برخوار مشارکت و همراهی بیشتری در طرح محسنین داشته باشند.

به گزارش چشم برخوار؛ مدیر کمیته امداد امام خمینی (ره) برخوار در نشست خبری با اصحاب رسانه شهرستان، در خصوص سیاه نمایی و تبلیغات سوء رسانه های بیگانه علیه کمیته امداد، اظهار کرد: رسانه های بیگانه و شبکه های ماهواره ای با انتشار خبر کمک کمیته امداد ایران به مردم غزه و فلسطین قصد دارند مردم ایران را نسبت به نظام بدبین و حضور مردم را در صحنه کم رنگ کنند.
علی شاهنظری با بیان این که ما اجازه ارسال کمک های مردمی به مردم غزه و فلسطین را نداریم، خاطرنشان کرد: کمیته امداد برای جمع آوری کمک برای مردم فلسطین در روز قدس از طریق صندوق ها اقدام می کند؛ چرا که ما موظف هستیم کمک های مردمی را برای کمک به افراد تحت پوشش کمیته امداد هزینه کنیم.
وی ادامه داد: با وجود اخبار و تبلیغات سوء رسانه های دشمنان، امسال با کمک خداوند و همراهی همیشگی ملت نوع دوست ایران، درآمد کمیته امداد امام خمینی (ره) ۵۰ در صد افزایش یافت.

این مسئول در ادامه به همکاری مستمر مردم در اجرای طرح ایتام و محسنین در برخوار اشاره کرد و گفت: ۷۰۳ حامی در برخوار حمایت از ۲۸۲ نفر از ایتام و فرزندان محسنین را بر عهده گرفته اند.
شاه نظری افزود: در سال گذشته حامیان ایتام مبلغ چهار میلیارد و ۱۹۹ میلیون و ۶۱۵ هزار ریال و حامیان محسنین یک میلیارد و ۵۲۳ میلیون و ۶۴۸ هزار ریال به فرزندان معنوی خود کمک کردند.
مدیر کمیته امداد برخوار عنوان کرد: کمیته امداد با توجه به مشکلات خانواده های های نیازمند ایتام و غیر ایتام، مشخصات فردی و وضعیت خانواده های آن ها را برآورد کرده و مشخصات را در اختیار خیران و نیکوکاران قرار می دهد تا خیرین با اطلاع کامل از وضعیت آن ها حامی ایتام و غیرایتام شوند و کمک های مالی خود را به حساب آن ها واریز کنند.
شاه نظری خاطرنشان کرد: طرح محسنین از جمله طرح های کمیته امداد است که در این طرح حامیان به فرزندان غیر یتیم که پدر خانواده در تامین هزینه ها ناتوان است، کمک می کنند.
وی با اشاره به اینکه ۱۵۱ یتیم و ۱۳۱ نفر فرزند محسنین در شهرستان برخوار وجود دارد، اظهار کرد: ۵۴۳ حامی ایتام و ۱۳۱ حامی فرزند محسنین در برخوار در طرح ایتام و محسنین مشارکت دارند که لازم است خیرین برخوار مشارکت و همراهی بیشتری در طرح محسنین داشته باشند.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.