۳۵ میلیارد ریال اعتبار موردنیاز برای تکمیل طرح ملی جاده پیامبر اعظم (ص) برخوار/زیرسازی طرح حرم تا حرم برخوار

معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: با بهره‌برداری از این کنارگذر رفت‌ و آمد ساکنان شهرهای دولت‌آباد و دستگرد و روستاهای مسیر روان‌تر خواهد شد، همچنین طرح حرم تا حرم به طول شش کیلومتر در مسیر شهرهای دولت‌آباد، سین، شاپورآباد و روستای محسن‌آباد در این شهرستان زیرسازی و آسفالت خواهد شد.

به گزارش چشم برخوار؛ امینی، معاون وزیر راه و شهرسازی به دعوت رسمی نماینده مردم برخوار، شاهین شهر و میمه در مجلس شورای اسلامی روز پنج شنبه گذشته به شهرستان برخوار سفر کرد.

این مسئول در این سفر از طرح های نیمه تمام شهرستان برخوار و جاده پیامبر اعظم (ص) بازدید کرد.

وی تکمیل کنارگذر پیامبر اعظم (ص) در شهرستان برخوار به طول ۲۹ کیلومتر را از طرح‌های دیگر وزارت راه و شهرسازی بیان کرد و گفت: برای تکمیل این طرح ملی ۳۵ میلیارد ریال اعتبار موردنیاز است.

معاون وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: با بهره‌برداری از این کنارگذر رفت‌ و آمد ساکنان شهرهای دولت‌آباد و دستگرد و روستاهای مسیر روان‌تر خواهد شد، همچنین طرح حرم تا حرم به طول شش کیلومتر در مسیر شهرهای دولت‌آباد، سین، شاپورآباد و روستای محسن‌آباد در این شهرستان زیرسازی و آسفالت خواهد شد.

این مسئول در ادامه پس از بررسی های لازم، تصمیماتی در خصوص تعدادی از طرح های نیمه تمام در شاهین شهر و میمه مانند عملیات آسفالت محور ۴ مسیره شاهین‌شهر – علویجه نیز اتخاذ کرد.

انتهای پیام/دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.