امام جمعه دولت آباد:

وظیفه امروز مردم و مسئولان، آگاهی از برنامه دشمن است/از موضوع بستن تنگه هرمز حمایت می کنیم

امام جمعه دولت آباد گفت: آنچه که وظیفه مردم و مسئولان است، این است که در مرحله اول از برنامه دشمن آگاه باشند و غافل نباشند، چون غفلت از این دشمنی، ممکن است ضررها و زیان های جبران ناپذیری را به کشور وارد کند و دوم این که اقدام متناسب با این دشمنی انجام دهند، که قدرت بازدارندگی داشته باشد.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمود آبادی در خطبه دوم نماز جمعه دولت آباد، در رابطه با جنگ تمام عیار اقتصادی علیه ایران، اظهار کرد: آمریکا و استکبار جهانی یک جنگ تمام عیار اقتصادی را علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی راه انداخته است که نشانه آن بعضی از مشکلات اقتصادی است که در جامعه شاهد آن هستیم.

امام جمعه دولت آباد افزود: به موازات این جنگ اقتصادی، برنامه به هم زدن امنیت جامعه را هم پی گیری می کند تا از طریق تحریک کردن مردم، ان ها دست به اعتراض بزنند و اغتشاش ایجاد کنند.
وی خاطرنشان کرد: آنچه که وظیفه مردم و مسئولان است، این است که در مرحله اول از برنامه دشمن آگاه باشند و غافل نباشند، چون غفلت از این دشمنی، ممکن است ضررها و زیان های جبران ناپذیری را به کشور وارد کند و دوم این که اقدام متناسب با این دشمنی انجام دهند، که قدرت بازدارندگی داشته باشد.
حجت الاسلام محمودآبادی در ادامه عنوان کرد: موضوع بستن تنگه هرمز یکی از اقدامات بازدارنده است که ریاست محترم جمهور بحث آن را مطرح کردند، سردار سلیمانی هم از رئیس جمهور تشکر کردند، سرلشگر جعفری هم بیان کردند که تنگه هرمز یا برای همه است یا هیچ کس.
این کارشناس سیاسی یادآور شد: ۲۰ درصد تجارت جهانی از تنگه هرمز می گذرد که بر اقتصاد دنیا بسیار تأثیر گذار است و جدای از اینکه تنگه بسته شود یا باز بماند، همین صحبت خود یک اقدام بازدارنده است که باعث می شود فشارهای اقتصادی کمتر شود.
وی اظهار کرد: ما از این موضع گیری حمایت می کنیم و امیدواریم که خداوند شر دشمنان را به خودشان باز گرداند.
عفاف و حجاب
همانطور که می دانید در ۲۱ تیر ماه ۱۳۱۴ شمسی به دستور رضاخان مسجد گوهرشاد مورد حمله قزاقها قرار گرفت و دو هزار نفر شهید و ۱۵۰۰ نفر زخمی شدند این روز یادآور سرکوب مردم معترض به کشف حجاب توسط رضاخان می باشد که روز عفاف و حجاب نامیده شده است.
رعایت حجاب یک وظیفه شرعی است و آثار و برکات فردی و اجتماعی دارد. در برهۀ کنونی مطمع نظر دشمنان قرار گرفته و دشمنان می خواهند که بوسیله ترویج بی حجابی، بی بندوباری را ترویج کنند و نتیجه آن افتادن جامعه در گناه و در نتیجه سست شدن اعتقاد است.
به همین جهت وظیفه همگان است که نسبت به فرهنگ سازی برای عفاف و حجاب اقدامات عملی را انجام بدهیم.
در راستای فرهنگ سازی و همچنین حمایت از حجاب اسلامی برنامه هائی در طول این هفته گذاشته شده است که انشاءالله همه عزیزان در آن برنامه ها شرکت خواهند نمود، خصوصاً راهپیمائی حمایت از عفاف و حجاب.
عزاداری امام صادق علیه السلام
روز دوشنبه ۲۵ شوال سالروز شهادت امام صادق علیه السلام است که تسلیت عرض می نمایم. برگزاری مجالس عزاداری ائمه مورد تأکید و سفارش بوده است. به همین مناسبت قافله عزا از مقبره سید محمد به طرف امامزاده محمود در روز شهادت حرکت می کند، همه شما بزرگواران در این مراسم شرکت نمائید.

دیدگاه برای “وظیفه امروز مردم و مسئولان، آگاهی از برنامه دشمن است/از موضوع بستن تنگه هرمز حمایت می کنیم
  1. سلام
    بنظر من امام جمعه یه سری به شهرداری و شوراهای شهر دولت اباد بزنه ببینه چه خبره و دارند با مردم چکار میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.