بیانیه حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی شهید مطهری(ره) برخوار

حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی شهید مطهری(ره) شهرستان برخوار به مناسبت روز حجاب و عفاف بیانیه ای صادر کرد.

به گزارش چشم برخوار؛  حوزه مقاومت بسیج دانش اموزی شهید مطهری(ره) شهرستان برخوار به مناسبت روز حجاب و عفاف بیانیه ای صادر کرد:

بسمه تعالی
حجاب برتر، همین چادر ایرانی خود ماست، حقیقتا حجاب برتر است، هیچ تردیدی در این نباید داشت.
مقام معظم رهبری(دام ظله العالی)
سلام بر غیور زنان جهان اسلام که در پایبندی به ایمان و اعتقاد در آرمان های خود، مرزوبوم زمانی و مکانی نمی شناسند، وسلام بر روان پاک شهدای صدر اسلام، انقلاب، دفاع مقدس و مدافع حرم…
امروز که کشورمان پس از عبور از فراز و نشیب های تاریخی قدم بزرگی در تحقق حکومت جهانی اسلام ناب نهاده است، استکبار جهانی نیز برآن شده تا با تمام توان وابزار های فرهنگی خود به میدان بیاید تا عفت و حیای عمومی جامعه را نشانه رود، چرا که جامعه ی عفیف را مانع رسیدن به اهداف شوم و سیاست های استثمار گرایانه خود می داند.
حجابی راکه  رضا شاه بازور و اجبار و قلدری نتوانست از سر زنان بردارد امروز با تلبیس و نیرنگ و استفاده از پیاده نظام لا ابالی دین ستیز، اخلاق گریز و معارض با همه ی اصول و ارزش های انسانی و الهی و استفاده از همه ی ابزار های ممکن مانند امپراطوری ماهواره، فضای سایبری و مجازی، صنعت مد ولباس و همچنین اراءه ی مدل های تربیتی و آموزشی تحت پوشش سند های جامعه بین المللی به بهانه های فرهنگ غلط وارداتی و داخل کردن آن در پا یه های آموزشی کشور،سعی دارد به این هدف شوم خود دست یابد.
با این همه انچه موجب گرایش جامعه به مظاهر فرهنگ غربی شده است، بیش از جذابیت آن عدم اگاهی نسبت به مسءله عفاف و حجاب و اهمیت این مسءله در حفظ امنیت و ارامش افراد و مصونیت بخشی به جامعه و جلوگیری از هدر رفت، توانایی ها واستعداد های جوانان می باشد.
مادانش آموزان سراسر شهرستان برخوار، ضمن حضور پر شکوه خود در تجمع حجاب و عفاف از مسئولین خواستاریم، ضمن توجه به مطالبات زیر، اقدامات لازم را به شایسته ترین شکل ممکن صورت دهند.
۱ خواستار لغو کامل قرار داد کامل ۲۰۳۰و نظارت بر ابطال کامل این قرارداد ،توسط شورای عالی انقلاب فرهنگی
۲ باتوجه به فضای فرهنگی امروز جامعه و مدارس با زنده کردن فریضه امر به معروف و نهی از منکر بر خورد منطقی وجدی با بد حجابی های موجود در سطح جامعه صورت گیرد.
۳ مسءولین مدارس با فعال تر کردن برنامه های فرهنگی و اجرای آیین نامه ی حفظ حدود واداب اسلامی سهم بیشتری را به برنامه های حجاب و عفاف در مدارس اختصاص دهند.
والسلام علی من اتبع الهدی
تیرماه۱۳۹۷


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.