بازدید سرزده فرماندار برخوار از نهادهای امدادی در بامداد روز گذشته

محمدحسن قمی فرماندار شهرستان برخوار در ادامه بازدیدهای شبانه از سطح شهرستان، از پایگاه های نهادهای امدادی در سطح شهرستان به صورت نمونه بازدید کرد.

به گزارش چشم برخوار؛ محمدحسن قمی فرماندار شهرستان برخوار در ادامه بازدیدهای شبانه از سطح شهرستان، از پایگاه های نهادهای امدادی در سطح شهرستان به صورت نمونه بازدید کرد.

در این بازدید که نیمه شب گذشته و از ساعت دو بامداد به صورت سرزده و بدون اطلاع قبلی صورت گرفت، سرپرست فرمانداری شهرستان برخوار با حضور در ایستگاه آتش نشانی شهرداری دولت آباد ضمن گفتگو با آتش نشانان مستقر در شیفت شب این ایستگاه از نزدیک در جریان خدمت رسانی و مشکلات موجود در حوزه آتش نشانی قرار گرفت .

قمی در ادامه این بازدید با حضور در پایگاه اورژانس شهرستان ضمن دیدار صمیمی با کارکنان شیفت شب این پایگاه موضوعات مطرح در خصوص خدمت رسانی مطلوب اورژانس و مشکلات کمبود آمبولانس و تجهیزات را بررسی و دستورات لازم جهت رفع فوری این مشکلات را صادر کرد.
در این دیدار سرپرست شیفت شب پایگاه اورژانس ضمن تشکر از این بازدید سرزده به ارائه گزارش از آخرین ماموریت های اورژانس شهرستان ودرخواست های خود را از مجموعه فرمانداری پرداخت.
محمدحسن قمی همچنین در ادامه بازدیدهای خود باحضور در کلانتری دولت آباد ضمن بررسی نحوه خدمت رسانی مجموعه انتظامی شهرستان در ساعات بامدادی به بررسی روند گزارش های فوریت های پلیس ۱۱۰ و کاستی های روند سرعت بهتر حدمت به مردم پرداخت.

گفتنی است روند بازدیدهای سرزده و بدون اطلاع قبلی فرماندار از ادارات و نهادهای خدماتی ، اداری و امدادی شهرستان که مدتی پیش با بازدید سرزده و شبانه از دارالشفا امام رضا (ع) آغاز شده از این پس نیز با تاکید ویژه سرپرست فرمانداری شهرستان ادامه خواهد داشت .دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.