اختصاص ۷۰۰میلیون تومان برای ساخت فاز اول خانه معلم فرهنگیان برخوار

با اصرار و پیگیری حاجی نماینده مردم برخوار در مجلس شورای اسلامی برای ساخت فاز اول خانه معلم فرهنگیان برخوار ۷۰۰میلیون تومان تخصیص داده شد.

به گزارش چشم برخوار؛ علی الهیار ترکمن معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با حضور در شهرستان برخوار از مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان برخوار بازدید کرد.

الهیار ترکمن پس از بازدید از مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان شهرستان برخوار در شورای آموزش و پرورش شهرستان برخوار گفت:‌ در خصوص حقوق و مزایا همکاران فرهنگی ،وزارت آموزش و پرورش طبق قوانین مصوب عمل می کند و برخی کاهش ها به علت اصلاحیه های قوانین در ردیف های بودجه انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: برای تکمیل فاز اول مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان هفت میلیارد ریال اعتبار اختصاص داده شد.
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش در مصاحبه ای گفت: با بررسی مشکل های آموزشی در مدارس برخوار بخشی از سرانه مدارس در صورت امکان پرداخت می شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: تکمیل مجتمع آموزشی رفاهی شهرستان برخوار در دستور کار قرار گرفت و تکمیل فاز اول آن به زودی آغاز می شود.
مجتمع آموزشی رفاهی فرهنگیان (خانه معلم) سال ۱۳۸۵کلنگ زنی شده و زیر سازی و سفت کاری آن انجام شده است و ۴۰درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
قدرت اله زارعان مدیر آموزش و پرورش شهرستان برخوار نیز در این جلسه برخی از مشکلات آموزش و پرورش شهرستان در شهرستان برخوار را وجود ۳۴ فضاهای آموزشی تخریبی و فرسوده، ‌کمبود تجهیزات و امکانات در مدارس و هنرستان ها، کمبود سرانه آموزشی مدارس، نبود مرکز خدمات آموزشی رفاهی فرهنگیان، کمبود سرایدار و نیروهای خدماتی در مدارس عنوان کرد.
 حسینعلی حاجی نماینده مردم شهرستان های برخوار ،شاهین شهر و میمه در ادامه افزود:‌ با کمک خیران شهرستان برخوار عملیات ساخت پنج مدرسه خیرساز در شهرستان برخوار آغاز شده و تعهد خیران به اتمام رسیده است و نیازمند حمایت دولت برای تکمیل آن ها است.

انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.