امام جمعه دولت آباد:

پیام سفر دکتر ولایتی به روسیه این است که ما تسلیم فشارهای آمریکا نمی شویم

امام جمعه دولت آباد گفت: پیام سفر دکتر ولایتی که حامل پیام حضرت آقا و ریاست جمهوری بود، این است که ما تسلیم فشارهای آمریکا نمی شویم و با کشورهای متحد خود، در مقابل زورگوئی آن ها می ایستیم.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین محمود آبادی امام جمعه شهر دولت آباد در جمع نماگزاران نماز جمعه در رابطه با سفر دکتر ولایتی به روسیه و گفتگو با رئیس جمهور این کشور، گفت: اینکه چرا این سفر انجام شد، علت اصلی خنثی کردن تحریم های آمریکا و اسرائیل است.

امام جمعه دولت آباد افزود: آمریکا، اسرائیل و عربستان به شدّت دنبال این هستند که تحریم های شدیدی را علیه ایران اعمال کنند به همین دلیل سفرهای زیادی هم به کشورهای مختلف دارند، تطمیح هم می کنند، بنا بر این طبیعی است که جمهوری اسلامی ایران باید برای خنثی کردن برنامه دشمن تلاش کند.

وی ادامه داد: پیام سفر دکتر ولایتی که حامل پیام حضرت آقا و ریاست جمهوری بود، این است که ما تسلیم فشارهای آمریکا نمی شویم و با کشورهای متحد خود، در مقابل زورگوئی آن ها می ایستیم.
حجت الاسلام محمودآبادی با بیان این که آمریکائی ها بسیار ناراحت می شوند که فشارهای آنها بر ایران، ایران را به روسیه نزدیک کند، خاطرنشان کرد: نزدیک شدن ایران که یک کشور قدرتمند است با روسیه که آن هم خود را رقیب آمریکا می داند باعث ناراحتی آنها می شود چون نتیجه آن را در سوریه دیده اند که نزدیکی ایران و روسیه باعث شد، آمریکا و هم پیمانانش در سوریه شکست بخورند و امروز به گونه ای شده است که نخست وزیر رژیم صهیونیستی به روسیه التماس می کند که مشکل ما فقط ایران است که از سوریه خارج شود و مشکلی با اسد نداریم.
این کارشناس سیاسی افزود: روسیه هم در جاهای مختلف ثابت کرده است که همراه با ایران است، البته به خاطر این است که منافع روسیه اقتضاء می کند که با ایران همسو باشد؛ چرا که چون روسیه هم نیاز دارد که متحدان قدرتمندی داشته باشد.
وی اضافه کرد: اگر روسیه متحدان قدرتمند نداشته باشد می داند که آمریکا به آن ها هم رحم نخواهند کرد و آن ها را هم نابود می کند.
روز یکشنبه اوّل ماه ذی قعده سالروز تولد حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها و روز دختر نامیده شده است که به شما عزیزان و دختران تبریک عرض می نمایم.
وجود قبر مطهر این بانوی بزرگوار در قم، کانون نوری است که بواسطه حوزه علمیه قم معارف اهل بیت علیهم السلام به دنیا منتشر می شود.
حرم حضرت معصومه سلام الله علیها، حرم اهل بیت علیهم السلام است سفارش به زیارت این بانوی بزرگوار را داریم که انشاءالله بهره مند شویم.
این روز، روز دختر هم نامیده شده است که در تربیت دختر، محبت پدر و مادر نقش مهمی دارد.خانواده هائی که محبّت به فرزندان خود دارند خصوصاً دختران، مشکلات کمتری دارند. محبّت باعث می شود که فرزندان والدین را پناهگاه خود بداند و هیچ گاه از آنها جدا نشوند.
روز گذشته راهپیمائی حمایت از عفاف و حجاب برگزار شد که از شرکت کنندگان و برگزار کنندگان خصوصاً سپاه ناحیه برخوار، اداره آموزش و پرورش، شهرداری‌ها، سازمان حمل و نقل جمعی و شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی تشکر می کنیم.
۲۶ تیرماه سالروز تشکیل شورای نگهبان
با صحبت‌های خوبی که آقای دکتر جعفری قبل از خطبه ها داشتند بنده وارد این موضوع نمی‌شوم ولی لازم می‌دانم از زحمات شورای نگهبان قانون اساسی و هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان مخصوصاً حجت‌الاسلام والمسلمین ناصری تقدیر و تشکر کنم.
روز شنبه جلسه شورای اداری شهرستان است و قرار است که استاندار محترم به شهرستان تشریف بیاورند. از فرمانداری محترم تشکر می کنیم که مقدمات این سفر را انجام دادند.
امیدوارم استاندار محترم تلاش بکنند که چهره محرومیت از این شهرستان زدوده شود. انتظار این است که نمایندۀ عالی دولت در استان با اتخاذ تصمیمات راهگشا برخی از مشکلات شهرستان را برطرف کنند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.