مسابقات قرآنی کارکنان زن زندان های استان اصفهان در امامزاده نرمی برگزار شد

مسابقات قرآنی کارکنان زن زندان های استان به میزبانی کانون اصلاح و تربیت و برنامه ریزی  و هماهنگی اداره فرهنگی تربیتی اداره کل در امامزاده نرمی شهرستان برخوار برگزار شد.

به گزارش چشم برخوار؛ مسابقات قرآنی کارکنان زن زندان های استان به میزبانی کانون اصلاح و تربیت و برنامه ریزی  و هماهنگی اداره فرهنگی تربیتی اداره کل در امامزاده نرمی شهرستان برخوار برگزار شد.

در این دوره از مسابقات که ۶۰ نفر از کارکنان زن زندانهای استان حضور داشتند در سه رشته مفاهیم- حفظ یک-سه و پنج جزو همچنین ترتیل به رقابت پرداختند.

در مراسم اختتامیه این دوره از مسابقات گرجی زاده مدیرکل زندن های استان در طی سخنانی به تشریح وظایف کارکنان پرداخت و گفت: وظیفه پرسنل مجموعه زندانهای استان کمک به بازگشت مددجو به آغوش جامعه و خانواده است که روح قرآن و تلاوت وانس با ان می تواند کمک بزرگی در این مسیر باشد.

 

وی گفت: برای ارائه نصایح و مشاوره مددجویانی که درمسیر زندگی دچار نقصان و اشتباه شده اند باید از خودمان شروع کنیم و حرکتی که زمینه تحول را در یک مددجو بوجود می آورد را ایجاد کنیم.

گرجی زاده گفت:درمسائل دینی نباید کوتاهی کرد،شما چون با مددجو سروکار دارید می توانید الگویی خوب باشیدو در قرآن به این موضوعات اشاره شده است.

دراین مراسم نیز که فرماندار،رئیس دادگستری،دادستان و جمعی از مسئولین شهر حضورداشتندپس از خیرمقدم مدیر کانون اصلاح و تربیت و ارائه گزارش مسابقات قرآنی توسط جانشین اداره فرهنگی تربیتی اداره کل  از نفرات برتر این دوره از مسابقات با اهداء کارت هدیه نقدی و لوح تقدیر  تجلیل شد.

در رشته حفظ یک جزء خانم فاطمه شجاعی رتبه اول،نرگش شیخ زاده رتبه دوم از زندان کاشان و ملیحه موحدی از زندان نجف آباد رتبه سوم را کسب کردند.

در رشته حفظ ۵ جز ء نیز منیژه عرب از زندان نسوان رتبه اول را کسب نمود.

 

در رشته ترتیل خانمها مرضیه چوپان زاده،الهه حسندخت و محبوبه روحانی به ترتیب رتبه اول تا سوم را ان خود کردند.

دررشته مفاهیم خانمها شهرزاد زاهد نسب،زهره بهرامی و مریم رستمی رتبه اول تا سوم این دوره را کسب نمودند.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.