تغییر زمان جمع آوری زباله در سطح شهر دولت آباد

سید مسعود شفیعی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری با اشاره به تغییر زمان جمع آوری زباله های شهری گفت: به منظور رفاه حال شهروندان زمان جمع آوری زباله های شهر دولت آباد براساس دو محدوده غربی و شرقی شهر که با خط مرزی بلوار طالقانی تقسیم بندی می شود، صورت میگیرد.

به گزارش چشم برخوار؛ به نقل از واحد خبر شهرداری دولت آباد، سید مسعود شفیعی معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری با اشاره به تغییر زمان جمع آوری زباله های شهری گفت: به منظور رفاه حال شهروندان زمان جمع آوری زباله های شهر دولت آباد براساس دو محدوده غربی و شرقی شهر که با خط مرزی بلوار طالقانی تقسیم بندی می شود، صورت میگیرد.

وی در ادامه افزود: ضلع غربی شهر دولت آباد ( با محوریت بلوار طالقانی) که شامل خیابان سلمان غربی. اباذر غربی- میثم- علی ابن ابیطالب(ع)- خیابان شهید داوری- بلوار جانبازان – بلوار معلم- ضلع غربی محله لودریچه(شهرک بهاران) و محله کربکند است روزهای شنبه – دوشنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱ جمع آوری می شود.

مهندس شفیعی اضافه نمود: ضلع شرقی شهر دولت آباد( با محوریت بلوار طالقانی)  که شامل پشت پارک جهاد- خیابان سلمان شرقی- اباذر شرقی- امام رضا(ع)- خیابان سجاد- خیابان مطهری- آزادگان شمالی و جنوبی- بلوار دانشگاه- ضلع شرقی محله لودریچه- محله زمان آباد و مسکن مهر است روز های یکشنبه– سه شنبه و جمعه جمع اوری میشود.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری از شهروندان خواست ضمن تفکیک پسماندهای تر و خشک، زباله های تر خود را رأس ساعت ۲۱ بیرون از منزل قرار دهند، همچنین با خودداری از ریختن آب و مایعات در داخل پسماند تر از تولید شیرابه نیز جلوگیری کنند تا به حفظ محیط زیست و سلامت شهوندان عزیز کمک شود.

وی همچنین با اشاره به  تفکیک زباله های تر و خشک در مبدا تصریح نمود: برنامه شهرداری در راستای جمع آوری پسماندهای خشک نیز تا چند روز آینده اعلام خواهد شد.

مهندس شفیعی گفت: در طول شبانه روز تقریبا ۲۲ تن پسماند شهری از سطح شهر دولت آباد جمع آوری می شود.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری ضمن تاکید بر قرار ندادن زباله قبل از ساعت مقرر همچنین نریختن زباله ها در مادی و جوی آب ، بیان داشت: این کار بسیار مهم تنها با همراهی و همیاری شهروندان فهیم دولت آباد انجام شدنی است.

لازم به ذکر است شهروندان می توانند در صورت وجود هر گونه مشکل در جمع اوری زباله طبق برنامه زمانبندی ارائه شده از طریق سامانه ۱۳۷ با شهرداری در ارتباط باشند.

گفتنی است تاریخ اجرای طرح  روز جمعه ۲۹ تیر ماه است.

بیست و هشتم تیر ۹۷

انتهای پیام/


2 دیدگاه برای “تغییر زمان جمع آوری زباله در سطح شهر دولت آباد
  1. شهروند شهر بدون مشکل ۱۳۹۷/۰۴/۳۰ در ۹:۲۹ ق.ظ - پاسخ

    جای بسیار تعجب است که با ورود مدیران جدید به شهرداری در ابتدا پلاک منازل باید تغییر کند و بعد زمان جمع آوری زباله!!!واقعا با انجام این دو مقوله کل مشکل شهر رفع می شود البته باید به تغییرات فضای سبز هم اشاره ای داشته باشیم.انشااله که دیگه شهر مشکل نداشته باشد و هزینه های تحمیلی بابت این تغییر مدیریت به مردم خطری وارد نکند .اطلاع رسانی به مردم هزینه داردبی وقت زباله بیرون گذاتشتن نیز هزینه بیماری دارد .
    فعلا تا مدیر بعدی زباله را در این زمان مشخص بیرون می گذاریم

  2. با سلام کاش اب بهداشتی باشد با توجه به اینکه این اب شرب این منطقه فقیر و محروم هست و هزینه زیادی برای پزشکان ندارند پرداخت کنند ظاهرا این هم اب چاه هستِ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.