امام جمعه دولت آباد:

ضرورت کمک رسانی خیران و توانمندان برخوار به بهزیستی/تلاش مضاعف مسئولان و استفاده از ظرفیت ها، راه خروج از مشکلات

امام جمعه دولت آباد متذکر شد: این که بر ارتباط با خارج و اروپائی ها تکیه داشته باشیم، مشکل کشور را حل نمی کند، بلکه کار و تلاش و استفاده از ظرفیت ها است که مشکلات را حل می کند.

به گزارش چشم برخوار؛ حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین محمودآبادی در خطبه دوم نماز جمعه دولت آباد در رابطه با اعتراف رئیس دفتر وزیر خارجه آمریکا در زمان ریاست جمهوری جرج بوش، گفت: اعتراف این بود که مقامات آمریکا قصد داشتند بعد از سوریه و عراق، حکومت ایران را ساقط کنند.

امام جمعه دولت آباد خاطرنشان کرد: این اعتراف دشمن است که هنوز چند سالی از آن نگذشته است. آنچه که مهم است ایستادگی و مقاومتی است که ایران در مقابل نقشه های شوم آن ها داشت و نگذاشت نقشه آن ها عملی شود.
وی با اشاره به این که حضرت آقا همیشه جلوتر از دشمن فکر می کنند و برنامه های دشمن را می‌فهمند و برنامه های عملی برای خنثی کردن نقشه های آنها ارائه می دهند، افزود: در بحث مقاومت در سوریه و عراق، اگر عزم جدی نبود و تیز بینی نبود، آمریکا موفق می شد و سراغ نظام اسلامی هم آمده بودند و هفت سال مقاومت، شکست دشمن را به همراه داشت.
این کارشناس سیاسی به موضوع برجام نیز اشاره و اظهار کرد: مقام معظم رهبری در بحث برجام نظر داشتند که آمریکائی ها قابل اعتماد نیستند، همین هم شد؛ چرا که قول های بسیاری دادند ولی آخر زیر آن زدند.
حجت الاسلام محمودآبادی راه برون رفت از مشکلاتی که در برهۀ کنونی دشمن ایجاد کرده است را عملی کردن فرمایشات حضرت آقا دانست و عنوان کرد: ایشان هفته گذشته در جمع هیئت دولت، فرمودند؛ همه مدیران دولتی باید در مقابل مشکلات با تحرک بیشتر و با احساس مسئولیّت مضاعف عمل کنند.
وی ادامه داد: ایشان همچنین دنبال کردن جدی کارها با استفاده از امکانات و توانائی های کشور را گوشزد و راه خروج از مشکلات را تلاش مضاعف مسئولان و استفاده از ظرفیت ها بیان کردند.
امام جمعه دولت آباد متذکر شد: این که بر ارتباط با خارج و اروپائی ها تکیه داشته باشیم، مشکل کشور را حل نمی کند، بلکه کار و تلاش و استفاده از ظرفیت ها است که مشکلات را حل می کند.
هفته بهزیستی
در هفته بهزیستی قرار داریم، از تلاشهای اداره بهزیستی و مسئول محترم آن تشکر می کنیم. سازمان بهزیستی یکی از نهادهای خدماتی است که خدمات خوبی را به معلولین و اقشار آسیب پذیر جامعه ارائه می دهد.
متأسّفانه آمار معلولین در این شهرستان بالاست و نیاز به توجه بیشتر است. تا حدودی در جریان کارهای بهزیستی هستم. باید تلاش شود عواملی که باعث ایجاد معلولیت های جسمی و ذهنی می شود شناخته شود و به جامعه اطلاع رسانی شود که مانع از بروز مشکلات این چنینی شود. لازم است خیّرین و توانمندان جامعه کمک کنند که این نهاد بتواند خدمات بهتری را به مددجویان ارائه نماید.
دهه کرامت
در دهه کرامت قرار داریم، سالروز تولد با سعادت امام رئوف و مهربان را به شما عزیزان تبریک عرض می نمایم. امام رضا علیه السلام، امام بزرگواری هستند که بسیاری از شما لطف و نظرشان را در مورد خود دیده اید. در توسلاتی که به حضرت داشته اید متوجه این بزرگواری شده اید.
یکی از افراد نقل می کرد، که من هر مشکلی داشته باشم می روم کنار حرم امام رضا علیه السلام و حاجتم را می گیرم و مشکلم برطرف می شود.
در این ایام جشن و شادی، ضمن حضور باشکوه در جشنها، توسل به این امام عزیز را فراموش نکنیم.
انتهای پیام /


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.